Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schulting maakt het naar omstandigheden goed na val in training

Schulting maakt het naar omstandigheden goed na val in training

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackster Suzanne Schulting maakt het naar omstandigheden goed na maandag gewond te zijn geraakt tijdens een training. Ze werd na een val geraakt door een schaats en naar het ziekenhuis gebracht. Uit onderzoek bleek dat er geen spieren waren geraakt, wel moest de snijwond op haar rug gehecht worden. Ze kon vervolgens naar huis.

"De pijn is gelukkig echt beheersbaar. Rechtop staan of op mijn zij liggen is het beste voor mijn rug en ik kan goed slapen. Het belangrijkste is dat de wond met hechtingen niet ontstoken raakt. Fingers crossed", schreef Schulting (26) op Instagram.

Schulting werd tijdens de val geraakt door een schaats van Xandra Velzeboer, die haar niet meer kon ontwijken. "Iedereen is natuurlijk in eerste instantie erg geschrokken, vooral Suzanne en Xandra", verklaarde Remy de Wit, technisch directeur van de KNSB. "Maar Suzanne is in goede handen en we hopen haar weer snel op het ijs te zien."

Oververmoeid

Schulting zou de komende periode sowieso niet in actie zijn gekomen omdat ze na het vorige seizoen oververmoeid was.

Schulting werd door de KNSB uitgeroepen tot shorttrackster van het jaar. "Wat een verrassing na het ongeluk maandag. Bedankt voor alle lieve berichtjes. Het was en is nog steeds erg overweldigend!"

Meer uit Sport

Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

43 minuten geleden
Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

4 uur geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

11 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

13 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

16 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

18 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

19 uur geleden