Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schreuder zoekt met Ajax naar opvolger voor spits Haller

Schreuder zoekt met Ajax naar opvolger voor spits Haller

DE LUTTE (ANP) - Trainer Alfred Schreuder zoekt met Ajax naar een opvolger voor Sébastien Haller. De 28-jarige spits staat op het punt om over te stappen naar de Duitse club Borussia Dortmund. "We zoeken een spits die goals kan maken, daarvoor wordt een aanvaller aangetrokken. Ik ga er vanuit dat dat gaat lukken", zei Schreuder tijdens het trainingskamp van Ajax in De Lutte.

"Haller maakte echter niet alleen goals, daar zou je hem te kort mee doen. Anders gaat hij niet naar Dortmund. Hij is ook voetballend een goede spits", zei Schreuder, de opvolger van de naar Manchester United overgestapte Erik ten Hag. "Als trainer is het fijn als je twee verschillende opties hebt. We kijken nu wat beschikbaar is en wat bij ons past. Daar zijn we mee bezig."

Ajax probeert spits Brian Brobbey over te nemen van Red Bull Leipzig. Brobbey (20) verhuisde vorig jaar transfervrij van Ajax naar Leipzig, maar speelde in de tweede seizoenshelft op huurbasis in Amsterdam. Ajax probeert ook al geruime tijd om oud-PSV'er Steven Bergwijn (24) los te weken bij Tottenham Hotspur.

Schreuder vertelde dat hij wat manier van spelen betreft, wil doorgaan op de lijn van Ten Hag. "Het is moeilijk om het beter te doen dan vorig jaar. Alleen qua prijzen zouden we dan ook de beker en de Johan Cruijff-schaal willen winnen. Ajax heeft goed spel laten zien. Wat dat betreft willen we niet veel veranderen." Ajax speelt zaterdag in Oldenzaal een oefenwedstrijd tegen de Duitse club Paderborn.

Meer uit Voetbal

DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

1 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

6 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

6 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

6 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

7 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

8 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

10 uur geleden