Schreuder verwacht dat blessures van Ajax-verdedigers meevallen
UTRECHT (ANP) - Trainer Alfred Schreuder van Ajax verwacht dat hij snel weer een beroep kan doen op Daley Blind en Devyne Rensch. Beide verdedigers vielen geblesseerd uit tijdens het gewonnen uitduel met FC Utrecht (0-2).
"Rensch viel op zijn heup. Hij heeft een kneuzing", zei Schreuder. "Daley kreeg een harde trap op zijn wreef, maar volgens mij valt dat ook redelijk mee. Ik heb Jurriën Timber gewisseld omdat hij kramp had."
Owen Wijndal ontbrak in de selectie van Ajax vanwege een enkelblessure. "Maar ik verwacht hem deze week ook weer terug", zei Schreuder. Ajax speelt zaterdag een thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. Drie dagen later staat de eerste groepswedstrijd in de Champions League op het programma, in de Johan Cruijff ArenA tegen Rangers FC.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
12 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
13 minuten geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
14 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
16 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
5 uur geleden