Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schreuder uitgeroepen tot beste trainer van eerste divisie

Schreuder uitgeroepen tot beste trainer van eerste divisie

VEGHEL (ANP) - Dick Schreuder van PEC Zwolle is woensdag gekozen tot beste trainer van de Keuken Kampioen Divisie. Hij kreeg de onderscheiding, het zogenoemde Gouden Schild, uit handen van bondscoach Ronald Koeman.

Schreuder promoveerde dit seizoen met PEC Zwolle naar de Eredivisie. De club slaagde er niet in ook nog eens de titel te veroveren. Die ging naar Heracles Almelo.

"Ben benieuwd richting het nieuwe seizoen, stapje hoger, om te zien of deze speelstijl ook succesvol kan zijn", sprak Koeman zijn collega toe, die bekendstaat om zijn aanvallende spel. "Ik heb daar alle vertrouwen in", voegde de bondscoach er aan toe.

Beste speler

Thomas van den Belt, eveneens van PEC Zwolle, werd uitgeroepen tot de beste speler van de eerste divisie. Ook hij kreeg de prijs van Koeman. Van den Belt speelt met ingang van het komend seizoen voor Feyenoord, de landskampioen.

Het Gouden Schild voor beste doelman werd uitgereikt aan Michael Brouwer van Heracles Almelo. Ruben van Bommel van MVV Maastricht werd uitgeroepen tot beste talent.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

7 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

7 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

8 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

10 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

11 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

12 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

14 uur geleden