Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schreuder uitgeroepen tot beste trainer van eerste divisie

Schreuder uitgeroepen tot beste trainer van eerste divisie

VEGHEL (ANP) - Dick Schreuder van PEC Zwolle is woensdag gekozen tot beste trainer van de Keuken Kampioen Divisie. Hij kreeg de onderscheiding, het zogenoemde Gouden Schild, uit handen van bondscoach Ronald Koeman.

Schreuder promoveerde dit seizoen met PEC Zwolle naar de Eredivisie. De club slaagde er niet in ook nog eens de titel te veroveren. Die ging naar Heracles Almelo.

"Ben benieuwd richting het nieuwe seizoen, stapje hoger, om te zien of deze speelstijl ook succesvol kan zijn", sprak Koeman zijn collega toe, die bekendstaat om zijn aanvallende spel. "Ik heb daar alle vertrouwen in", voegde de bondscoach er aan toe.

Beste speler

Thomas van den Belt, eveneens van PEC Zwolle, werd uitgeroepen tot de beste speler van de eerste divisie. Ook hij kreeg de prijs van Koeman. Van den Belt speelt met ingang van het komend seizoen voor Feyenoord, de landskampioen.

Het Gouden Schild voor beste doelman werd uitgereikt aan Michael Brouwer van Heracles Almelo. Ruben van Bommel van MVV Maastricht werd uitgeroepen tot beste talent.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

15 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

17 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

19 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

19 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

19 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

22 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

22 uur geleden