Schreuder mag weer gaan trainen met Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - Alfred Schreuder begint volgende week met de Duitse voetbalclub TSG Hoffenheim weer voorzichtig met trainen. Schreuder heeft toestemming gekregen om met kleine groepjes tegelijk weer aan de slag te gaan op het trainingscomplex in Zuzenhausen.
"De ploeg gaat in kleine groepen trainen, waarbij we zorgvuldige aandacht hebben voor de hygiëne en voorschriften van de overheid", zegt technisch directeur Alexander Rosen. Hoffenheim heeft een video gemaakt waarin de clubarts en fysiotherapeut aan de spelers uitleggen wat de voorschriften binnen het complex van de club zijn.
De Bundesliga ligt in ieder geval tot het einde van de maand stil. Schreuder, bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer van Hoffenheim, heeft de afgelopen weken op afstand gevolgd hoe zijn spelers thuis hun conditie op peil probeerden te houden. Dietmar Hopp, de rijke eigenaar van de huidige nummer 9 van de Bundesliga, investeert intussen fors in het onderzoek dat moet leiden tot een vaccin tegen het coronavirus.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
19 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
1 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
16 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
17 uur geleden