Schreuder mag weer gaan trainen met Hoffenheim
SINSHEIM (ANP) - Alfred Schreuder begint volgende week met de Duitse voetbalclub TSG Hoffenheim weer voorzichtig met trainen. Schreuder heeft toestemming gekregen om met kleine groepjes tegelijk weer aan de slag te gaan op het trainingscomplex in Zuzenhausen.
"De ploeg gaat in kleine groepen trainen, waarbij we zorgvuldige aandacht hebben voor de hygiëne en voorschriften van de overheid", zegt technisch directeur Alexander Rosen. Hoffenheim heeft een video gemaakt waarin de clubarts en fysiotherapeut aan de spelers uitleggen wat de voorschriften binnen het complex van de club zijn.
De Bundesliga ligt in ieder geval tot het einde van de maand stil. Schreuder, bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer van Hoffenheim, heeft de afgelopen weken op afstand gevolgd hoe zijn spelers thuis hun conditie op peil probeerden te houden. Dietmar Hopp, de rijke eigenaar van de huidige nummer 9 van de Bundesliga, investeert intussen fors in het onderzoek dat moet leiden tot een vaccin tegen het coronavirus.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
6 uur geleden