Schreuder haalt Fer naar Verenigde Arabische Emiraten
DUBAI (ANP) - Voetballer Leroy Fer vervolgt zijn loopbaan in de Verenigde Arabische Emiraten. Hij tekent een contract van één seizoen bij Al-Nasr SC, de club waar Alfred Schreuder trainer is.
De 34-jarige Fer maakt de overstap van Alanyaspor in Turkije. Daar was zijn contract afgelopen.
Fer speelde eerder voor Feyenoord, FC Twente, Norwich City, Queens Park Rangers en Swansea City. Bij Twente werkte Fer samen met Schreuder.
Woensdag werd al bekend dat ook FC Utrecht-aanvaller Marouan Azarkan de overstap maakt naar Al-Nasr SC.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
18 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
1 uur geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
3 uur geleden