Schreuder blijft trainer PEC, technisch directeur Willems weg
ZWOLLE (ANP) - Dick Schreuder blijft trainer van PEC Zwolle. Technisch directeur Mike Willems moet vertrekken en wordt opgevolgd door Marcel Boudesteyn. Dat meldt de club, die onlangs degradeerde naar de eerste divisie, vrijdag.
De 50-jarige Schreuder volgde in november bij PEC de opgestapte Art Langeler op. De club zette onder zijn leiding de weg omhoog in, maar de inhaalrace kwam te laat om degradatie te voorkomen.
PEC meldde vorige week al de raad van commissarissen op te heffen. Het stichtingsbestuur van de club heeft de rol van de commissarissen overgenomen. Verder werkt Zwolle voortaan met twee directeuren, een algemeen directeur die gaat over niet-voetbalzaken en een technisch directeur die gaat over voetbalzaken.
Boudesteyn, oud-speler van de club, is nu technisch directeur en de positie van algemeen directeur moet nog worden ingevuld, melden de aandeelhouders van de club. "Deze beslissingen moeten de rust binnen PEC Zwolle laten terugkeren en ervoor zorgen dat de club binnen een jaar weer promoveert naar de Eredivisie."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) stelt dat de bevindingen van een onafhankelijke commissie dat Manchester City de financiële regels heeft overtreden "aanzienlijke gevolgen hebben voor de integriteit van de sport". De topclub uit Manchester werd deze week schuldig bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18.
26 minuten geledenTHESSALONIKI (ANP) - Aanvaller Christos Tzolis van het Griekse nationale elftal heeft donderdag aan de thuiswedstrijd tegen Nederland in de Nations League (2-2) een dijbeenblessure overgehouden. De 24-jarige speler van Arsenal mist daardoor de ontmoeting met Duitsland van zondag in Thessaloniki. Dat heeft de Griekse bond bekendgemaakt.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Noa Lang was donderdag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League blij eindelijk weer eens van waarde te kunnen zijn voor Oranje. De buitenspeler verving halverwege de tweede helft Ruben van Bommel en zorgde vanaf links geregeld voor gevaar. Oranje knokte zich na rust terug van een achterstand van twee doelpunten.
11 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.
13 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Denzel Dumfries maakte de spelers van het Nederlands elftal de complimenten dat ze zich in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League na een achterstand van 2-0 alsnog terug wisten te knokken tot 2-2.
13 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk was niet te spreken over het spel van het Nederlands elftal in de eerste helft tegen Griekenland in de Nations League. "We werden afgetroefd, dat is onacceptabel", zei de aanvoerder na het gelijkspel (2-2) in een eerste reactie bij de NOS.
13 uur geleden