Schreuder blijft trainer PEC, technisch directeur Willems weg
ZWOLLE (ANP) - Dick Schreuder blijft trainer van PEC Zwolle. Technisch directeur Mike Willems moet vertrekken en wordt opgevolgd door Marcel Boudesteyn. Dat meldt de club, die onlangs degradeerde naar de eerste divisie, vrijdag.
De 50-jarige Schreuder volgde in november bij PEC de opgestapte Art Langeler op. De club zette onder zijn leiding de weg omhoog in, maar de inhaalrace kwam te laat om degradatie te voorkomen.
PEC meldde vorige week al de raad van commissarissen op te heffen. Het stichtingsbestuur van de club heeft de rol van de commissarissen overgenomen. Verder werkt Zwolle voortaan met twee directeuren, een algemeen directeur die gaat over niet-voetbalzaken en een technisch directeur die gaat over voetbalzaken.
Boudesteyn, oud-speler van de club, is nu technisch directeur en de positie van algemeen directeur moet nog worden ingevuld, melden de aandeelhouders van de club. "Deze beslissingen moeten de rust binnen PEC Zwolle laten terugkeren en ervoor zorgen dat de club binnen een jaar weer promoveert naar de Eredivisie."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.
3 uur geledenCARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 2-2 gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst verspeelde in een volle Kuip een voorsprong van 2-0. Feyenoord leed daarmee voor het eerst dit seizoen puntenverlies na de benauwde zege van vorige week uit bij Sparta.
6 uur geleden