Schreuder blijft trainer PEC, technisch directeur Willems weg
ZWOLLE (ANP) - Dick Schreuder blijft trainer van PEC Zwolle. Technisch directeur Mike Willems moet vertrekken en wordt opgevolgd door Marcel Boudesteyn. Dat meldt de club, die onlangs degradeerde naar de eerste divisie, vrijdag.
De 50-jarige Schreuder volgde in november bij PEC de opgestapte Art Langeler op. De club zette onder zijn leiding de weg omhoog in, maar de inhaalrace kwam te laat om degradatie te voorkomen.
PEC meldde vorige week al de raad van commissarissen op te heffen. Het stichtingsbestuur van de club heeft de rol van de commissarissen overgenomen. Verder werkt Zwolle voortaan met twee directeuren, een algemeen directeur die gaat over niet-voetbalzaken en een technisch directeur die gaat over voetbalzaken.
Boudesteyn, oud-speler van de club, is nu technisch directeur en de positie van algemeen directeur moet nog worden ingevuld, melden de aandeelhouders van de club. "Deze beslissingen moeten de rust binnen PEC Zwolle laten terugkeren en ervoor zorgen dat de club binnen een jaar weer promoveert naar de Eredivisie."
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
37 minuten geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
6 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
9 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
14 uur geleden