Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schreuder baalt van gelijkspel van Barcelona

Schreuder baalt van gelijkspel van Barcelona

BARCELONA (ANP) - Alfred Schreuder baalt van het gelijkspel van 'zijn' FC Barcelona tegen Atlético Madrid (0-0). Daardoor houdt zijn ploeg een achterstand van 2 punten op de koploper van La Liga en mag Real Madrid zich bij vier overwinningen op een rij kampioen noemen.

"Dit gelijkspel is een beetje een tegenvaller", zei assistent-trainer Schreuder die net als vorige week tegen Valencia de geschorste hoofdcoach Ronald Koeman moest vervangen. "Nadat Sergio Busquets was uitgevallen, verloren we een beetje de controle over het middenveld. We speelden na rust veel beter en creëerden ook kansen. Maar we hebben het niet meer in eigen hand of we kampioen worden en moeten ons nu richten op de laatste drie competitieduels."

Schreuder wees erop dat Barcelona terug is gekomen van een grote achterstand, na een mislukte seizoenstart. "En we hebben ook de beker gewonnen", zei hij. "We geven niet op. We willen nog steeds kampioen worden."

Meer uit Voetbal

Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

17 minuten geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

1 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

3 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino verzekert deelname Iran aan WK voetbal

ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."

5 uur geleden
Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

8 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

8 uur geleden