Schreuder baalt van gelijkspel van Barcelona
BARCELONA (ANP) - Alfred Schreuder baalt van het gelijkspel van 'zijn' FC Barcelona tegen Atlético Madrid (0-0). Daardoor houdt zijn ploeg een achterstand van 2 punten op de koploper van La Liga en mag Real Madrid zich bij vier overwinningen op een rij kampioen noemen.
"Dit gelijkspel is een beetje een tegenvaller", zei assistent-trainer Schreuder die net als vorige week tegen Valencia de geschorste hoofdcoach Ronald Koeman moest vervangen. "Nadat Sergio Busquets was uitgevallen, verloren we een beetje de controle over het middenveld. We speelden na rust veel beter en creëerden ook kansen. Maar we hebben het niet meer in eigen hand of we kampioen worden en moeten ons nu richten op de laatste drie competitieduels."
Schreuder wees erop dat Barcelona terug is gekomen van een grote achterstand, na een mislukte seizoenstart. "En we hebben ook de beker gewonnen", zei hij. "We geven niet op. We willen nog steeds kampioen worden."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
13 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
15 uur geleden