Schreuder baalt van gelijkspel van Barcelona
BARCELONA (ANP) - Alfred Schreuder baalt van het gelijkspel van 'zijn' FC Barcelona tegen Atlético Madrid (0-0). Daardoor houdt zijn ploeg een achterstand van 2 punten op de koploper van La Liga en mag Real Madrid zich bij vier overwinningen op een rij kampioen noemen.
"Dit gelijkspel is een beetje een tegenvaller", zei assistent-trainer Schreuder die net als vorige week tegen Valencia de geschorste hoofdcoach Ronald Koeman moest vervangen. "Nadat Sergio Busquets was uitgevallen, verloren we een beetje de controle over het middenveld. We speelden na rust veel beter en creëerden ook kansen. Maar we hebben het niet meer in eigen hand of we kampioen worden en moeten ons nu richten op de laatste drie competitieduels."
Schreuder wees erop dat Barcelona terug is gekomen van een grote achterstand, na een mislukte seizoenstart. "En we hebben ook de beker gewonnen", zei hij. "We geven niet op. We willen nog steeds kampioen worden."
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
45 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
51 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
7 uur geleden