Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schreeuwende Djokovic: ontlading van opgekropte emoties

Schreeuwende Djokovic: ontlading van opgekropte emoties

PARIJS (ANP) - Tennisser Novak Djokovic liet na zijn zege (6-3 6-2 6-7 (5) 7-5) op de Italiaan Matteo Berrettini zijn emoties de vrije loop en schreeuwde het uit op de gravel van het Court Philippe-Chatrier in Parijs. "Het was een ontlading van alle emoties die ik had opgekropt", zei de Serviër na zijn partij, die korte tijd werd onderbroken zodat het publiek de tribunes kon verlaten vanwege de avondklok.

"Na het vertrek van alle fans en de kleine pauze was het niet gemakkelijk om ritme te vinden. Het was een heel lastige wedstrijd voor me", zei Djokovic, die zijn tegenstander prees. "Misschien had ik in de tiebreak het al af kunnen maken, maar ik ben blij dat ik heb gewonnen." De sfeer voordat de mensen naar huis moesten, was volgens Djokovic geweldig. "Ik ben blij dat ik mocht ervaren om in de nachtsessie voor het publiek te spelen."

Djokovic treft vrijdag in halve finale van Roland Garros titelverdediger Rafael Nadal. "Ik zal waarschijnlijk Rafa aanwijzen als de grootste rivaal die ik ooit in mijn carrière heb gehad", zei de nummer één van de wereld, die vorig jaar in de finale van Parijs van Nadal verloor. "De verwachting voor de wedstrijd tegen hem, iedere wedstrijd, iedere ondergrond, iedere gelegenheid, is altijd anders dan alle andere."

Djokovic won het Franse grandslamtoernooi één keer, in 2016. De Spanjaard pakte vorig jaar zijn dertiende titel op Roland Garros.

Meer uit Sport

Coach denkt dat Sinner op tijd fit is voor US Open na ziekte

NEW YORK (ANP/RTR) - Coach Darren Cahill denkt dat tennisser Jannik Sinner op tijd fit is om zijn titel op de US Open te verdedigen. De 24-jarige nummer 1 van de wereld moest maandag door ziekte opgeven in de finale van het toernooi van Cincinnati. De Italiaan meldde zich vervolgens af voor het gemengd dubbel van het laatste grandslamtoernooi van het jaar, dat een dag later op het programma stond.

3 uur geleden
Van de Zandschulp naar kwartfinales tennistoernooi Winston-Salem

WINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft voor de tweede keer de kwartfinales gehaald van het tennistoernooi van Winston-Salem. De 29-jarige Nederlander verloor tegen de Argentijnse oud-winnaar Sebastián Báez de eerste set nog kansloos, maar herstelde zich: 0-6 6-1 6-4.

4 uur geleden
Dubbelspecialisten Errani en Vavassori winnen showformat US Open

NEW YORK (ANP) - Dubbelspecialisten Sara Errani en Andrea Vavassori hebben in de nieuwe opzet van het gemengd dubbelspel op de US Open hun titel met succes verdedigd. De Italianen versloegen in de finale van het showformat in New York enkelspeltoppers Iga Swiatek en Casper Ruud in drie sets: 6-3 5-7 10-6.

4 uur geleden
Hordeloopster Visser boekt zege in Lausanne en verslaat wereldtop

LAUSANNE (ANP) - Nadine Visser heeft haar topvorm onderstreept met een overtuigende zege op de 100 meter horden in de Diamond League van Lausanne in Zwitserland. De 30-jarige Nederlandse atlete trok zich niets aan van de regen en won een vlekkeloze race in 12,45. Ze versloeg vrijwel de complete wereldtop. De Amerikaanse olympisch kampioene Masai Russell finishte als tweede in 12,53, de Zwitserse Ditaji Kambundji eindigde als derde in 12,54. De Nigeriaanse wereldrecordhoudster Tobi Amusan werd vijfde in 12,82.

15 uur geleden
Golficoon Woods leidt commissie over toekomst PGA Tour

ATLANTA (ANP/RTR) - Golficoon Tiger Woods is benoemd tot voorzitter van een commissie die de toernooien van de Amerikaanse PGA Tour aantrekkelijker moet maken voor spelers, fans en sponsors. "Het doel is substantiële verandering", zei directeur Brian Rolapp van de PGA Tour. Hij heeft Woods aan het hoofd gezet van een negenkoppige commissie en de vijftienvoudig majorkampioen opdracht gegeven met een 'open blik en vrije geest' input te verzamelen voor de toekomstige competitie op de PGA Tour.

19 uur geleden
Wielrenner Poole mist Vuelta door Pfeiffer-virus

DEVENTER (ANP) - Wielrenner Max Poole gaat zaterdag niet van start in de Vuelta. De 22-jarige Brit van de Nederlandse ploeg Picnic PostNL is besmet met het Epstein-Barrvirus (EBV), ook wel bekend als het Pfeiffer-virus, en kan de komende periode niet in actie komen. Dat meldde Picnic PostNL woensdag.

1 dag geleden
Vechtsporter De Ridder in oktober tegen Hernandez in UFC

LAS VEGAS (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder neemt het 18 oktober op tegen de Amerikaan Anthony Hernandez tijdens het UFC-evenement in Vancouver. De twee vormen het hoofdgevecht in Canada. Dat maakte UFC-baas Dana White bekend.

1 dag geleden