Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schouten hoopt na EK-ticket op plek in achtste finales CL met PSV

Schouten hoopt na EK-ticket op plek in achtste finales CL met PSV

ZEIST (ANP) - Jerdy Schouten hoopt het voor hem succesvolle voetbaljaar af te sluiten met twee hoogtepunten. De middenvelder kan zich deze week met het Nederlands elftal plaatsen voor het EK in Duitsland. Daarna volgen met PSV de twee beslissende groepswedstrijden in de Champions League tegen Sevilla en Arsenal.

"Waarom zullen we niet vol vertrouwen zijn? Het werd een beetje negatief in het nieuws gebracht, hoe we het in de Champions League deden. Uiteindelijk hebben we maar één van de vier groepswedstrijden verloren", aldus de 26-jarige Schouten, die in de zomer door PSV werd overgenomen van de Italiaanse club Bologna. "Ik denk dat we echt wel hebben laten zien dat we in de Champions League horen. Nu moeten we het uit bij Sevilla laten zien en er daar vol voor gaan."

PSV staat na vier pouleduels tweede in groep B van de Champions League. In de Eredivisie wonnen de Eindhovenaren, die hopen op de eerste landstitel sinds 2018, de eerste twaalf wedstrijden. "Ik had wel verwacht dat het zo goed zou gaan met PSV. De clubleiding sprak de ambities uit en dat lieten ze ook zien in de aankopen. Ik had daardoor heel snel het gevoel: dit gaat wel goed komen. Natuurlijk moeten we het nog heel lang vol zien te houden, daar niet van. Maar hoe het tot nu toe gaat, is natuurlijk fantastisch."

Meer uit Voetbal

Feyenoord rondt komst technisch directeur Rigaux af

ROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.

2 uur geleden
Oud-Ajax-directeur Mislintat ook in Düsseldorf snel ontslagen

DÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.

2 uur geleden
Japanse verdediger Tomiyasu neemt afscheid van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.

4 uur geleden
Messi kampt vlak voor WK met overbelaste hamstring

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.

5 uur geleden
Blessures kosten topclubs gemiddeld 500.000 euro per maand

AMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.

7 uur geleden
Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

16 uur geleden
Colombia met Díaz en Rodríguez naar WK voetbal

BOGOTÁ (ANP/RTR) - ‌Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

16 uur geleden