Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schouten hoopt na EK-ticket op plek in achtste finales CL met PSV

Schouten hoopt na EK-ticket op plek in achtste finales CL met PSV

ZEIST (ANP) - Jerdy Schouten hoopt het voor hem succesvolle voetbaljaar af te sluiten met twee hoogtepunten. De middenvelder kan zich deze week met het Nederlands elftal plaatsen voor het EK in Duitsland. Daarna volgen met PSV de twee beslissende groepswedstrijden in de Champions League tegen Sevilla en Arsenal.

"Waarom zullen we niet vol vertrouwen zijn? Het werd een beetje negatief in het nieuws gebracht, hoe we het in de Champions League deden. Uiteindelijk hebben we maar één van de vier groepswedstrijden verloren", aldus de 26-jarige Schouten, die in de zomer door PSV werd overgenomen van de Italiaanse club Bologna. "Ik denk dat we echt wel hebben laten zien dat we in de Champions League horen. Nu moeten we het uit bij Sevilla laten zien en er daar vol voor gaan."

PSV staat na vier pouleduels tweede in groep B van de Champions League. In de Eredivisie wonnen de Eindhovenaren, die hopen op de eerste landstitel sinds 2018, de eerste twaalf wedstrijden. "Ik had wel verwacht dat het zo goed zou gaan met PSV. De clubleiding sprak de ambities uit en dat lieten ze ook zien in de aankopen. Ik had daardoor heel snel het gevoel: dit gaat wel goed komen. Natuurlijk moeten we het nog heel lang vol zien te houden, daar niet van. Maar hoe het tot nu toe gaat, is natuurlijk fantastisch."

Meer uit Voetbal

Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

33 minuten geleden
Feyenoorder Ueda volgt Steijn op als topscorer Eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.

58 minuten geleden
Hadj Moussa leidt Feyenoord in slotfase langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.

1 uur geleden
Sparta grijpt naast play-offs na nederlaag tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.

1 uur geleden
FC Groningen met zege naar play-offs om Europees voetbal

ALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.

1 uur geleden
Telstar handhaaft zich in Eredivisie, FC Volendam naar play-offs

VOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.

1 uur geleden
AZ sluit seizoen af met gelijkspel tegen NAC Breda

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.

1 uur geleden