
Schouten en Veerman moeten oppassen tegen Roemenen op EK
MÜNCHEN (ANP) - Jerdy Schouten en Joey Veerman kunnen zich dinsdag geen kaart meer permitteren in de achtste finale van het Nederlands elftal tegen Roemenië op het EK. Bij een volgende prent missen de middenvelders van PSV een mogelijke kwartfinale tegen Oostenrijk of Turkije op de Europese eindronde in Duitsland.
Bij de Roemenen staan Razvan Marin, Marius Marin, Andrei Burca en George Puscas met een gele kaart achter hun naam 'op scherp'. Nicusor Bancu mist het duel met Oranje in de Allianz Arena van München door een schorsing. Pas na de kwartfinale worden alle kaarten die niet hebben geleid tot een schorsing kwijtgescholden.
Het duel tussen Nederland en Roemenië begint om 18.00 uur.
Meer uit Voetbal
ZAGREB (ANP) - Voormalig Kroatisch voetbalinternational Nikola Pokrivac is door een verkeersongeluk om het leven gekomen. Dat meldt de Kroatische voetbalbond, die spreekt over een "groot verlies voor onze voetbalgemeenschap". Pokrivac kwam tussen 2008 en 2010 vijftien keer uit voor de nationale voetbalploeg van zijn land. Hij werd 39 jaar.
28 minuten geledenWAREGEM (ANP/Belga) - Zulte Waregem is kampioen geworden op het tweede niveau in België en keert na twee jaar terug in de hoogste klasse van het Belgische voetbal. De ploeg versloeg in een rechtstreeks duel om de titel RWDM met 2-1.
11 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur heeft verzuimd de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie over te nemen. De ploeg van coach Henk de Jong kwam bij Helmond Sport niet verder dan 1-1.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse blijft het oneens met de licentiecommissie. De club tekent beroep aan tegen de straf van 3 punten aftrek die het vorige week kreeg.
15 uur geledenZEIST (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens probeert zich in aanloop naar de bekerfinale af te sluiten voor de negatieve en pessimistische geluiden. Veel Alkmaarse supporters geloven er na een slechte reeks niet in dat hun club maandag Go Ahead Eagles verslaat. AZ won in de Eredivisie eind februari voor het laatst en behaalde de laatste zes duels maar 3 punten.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis is er blij mee dat zijn elftal eind maart een uitwedstrijd tegen Feyenoord speelde. Hij denkt dat zijn jonge elftal daardoor maandag tijdens de bekerfinale wat minder druk ervaart van het spelen in De Kuip.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht voelt zich klaar voor de thuiswedstrijd van zondag tegen Ajax. "We hebben een aardig buffer geslagen met de nummer 5 van de ranglijst" , zei trainer Ron Jans. " Nu moeten we maar kijken of er meer in het vat zit."
17 uur geleden