Schouten baalt van 'zuur' gelijkspel van PSV
EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten had tijdens het thuisduel met Sporting Portugal in de Champions League lang het gevoel dat hij PSV aan een overwinning had geholpen. "Maar dat weten zij toch nog in de slotfase te scoren", zei de middenvelder na een gelijkspel van 1-1. "Dat is heel zuur."
Schouten opende in de vijftiende minuut de score. "Ik las die trap van die verdediger", doelde hij op een mislukte trap van Zeno Debast. "En vervolgens valt die bal ook lekker binnen. Daarna waren we voor mijn gevoel heel lang de betere ploeg. We hebben echt grote kansen gehad." Met name Ismael Saibari, Guus Til, Luuk de Jong en Johan Bakayoko hadden kunnen scoren. "Maar nu wordt het in de slotfase toch gelijk."
PSV heeft na twee speelronden in de Champions League pas 1 punt. "Maar we hebben nog voldoende duels te gaan", doelde Schouten op wedstrijden met Paris Saint-Germain, Girona, Sjachtar Donetsk, Stade Brest, Rode Ster Belgrado en Liverpool. "We moeten een volgende stap zetten. We moeten na afloop niet zeggen dat we het goed hebben gedaan. We moeten ons goede spel nu ook in de Champions League in punten gaan vertalen."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
12 uur geleden