Schotten missen zeven spelers tegen Oranje na coronageval
LAGOS (ANP) - Nog eens zes spelers van de nationale voetbalploeg van Schotland ontbreken woensdagavond in de oefeninterland tegen Oranje. Dinsdag al werd bekend dat middenvelder John Fleck positief was getest op corona en in zelfisolatie moest. Bondscoach Steve Clarke heeft nog eens zes spelers thuisgelaten, onder hen aanvaller Che Adams en middenvelder John McGinn. Dat meldt de BBC Scotland.
Ook David Marshall, Stephen O'Donnell, Nathan Patterson en Grant Hanley zijn niet meegereisd naar Portugal vanuit het trainingskamp van de Schotten in het Spaanse Alicante. Alle zes testten negatief maar zijn uit voorzorg achtergebleven.
Daardoor heeft Clarke woensdagavond (20.45 uur) in Almancil slechts negentien spelers over. Zijn ploeg oefent zondag nog tegen Luxemburg en begint het EK acht dagen later tegen Tsjechië in Glasgow. Fleck heeft geen symptomen maar moet in quarantaine blijven voor tien dagen of tot het moment dat hij twee keer negatief is getest, zoals de Spaanse gezondheidsregels voorschrijven.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
3 uur geleden