Schotten missen zeven spelers tegen Oranje na coronageval
LAGOS (ANP) - Nog eens zes spelers van de nationale voetbalploeg van Schotland ontbreken woensdagavond in de oefeninterland tegen Oranje. Dinsdag al werd bekend dat middenvelder John Fleck positief was getest op corona en in zelfisolatie moest. Bondscoach Steve Clarke heeft nog eens zes spelers thuisgelaten, onder hen aanvaller Che Adams en middenvelder John McGinn. Dat meldt de BBC Scotland.
Ook David Marshall, Stephen O'Donnell, Nathan Patterson en Grant Hanley zijn niet meegereisd naar Portugal vanuit het trainingskamp van de Schotten in het Spaanse Alicante. Alle zes testten negatief maar zijn uit voorzorg achtergebleven.
Daardoor heeft Clarke woensdagavond (20.45 uur) in Almancil slechts negentien spelers over. Zijn ploeg oefent zondag nog tegen Luxemburg en begint het EK acht dagen later tegen Tsjechiƫ in Glasgow. Fleck heeft geen symptomen maar moet in quarantaine blijven voor tien dagen of tot het moment dat hij twee keer negatief is getest, zoals de Spaanse gezondheidsregels voorschrijven.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
3 minuten geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
20 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
24 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
31 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
34 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie zag Feyenoord een voorsprong verspelen in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen (2-2). "Dat is zuur en overkomt ons te vaak. Die jongen kan de bal na een hoekschop zomaar inschieten", doelde hij op invaller Amourricho van Axel Dongen. "Dat mag natuurlijk niet. Als je in de 87e minuut nog voorstaat, dan moet je de wedstrijd winnen."
2 uur geleden