Schotse verdediger Tierney verlaat EK met hamstringblessure
KEULEN (ANP/AFP) - Schotland kan tijdens het EK voetbal geen beroep meer doen op Kieran Tierney. De 27-jarige verdediger van Arsenal keert terug naar zijn club om zich te laten behandelen aan een hamstringblessure.
Tierney liep de blessure op tijdens het gelijkspel tegen Zwitserland op woensdag (1-1). "Hij gaat naar huis om door Arsenal te worden beoordeeld en dat is alles wat ik op dit moment kan zeggen", zei assistent John Carver tegen de pers. "Ze zullen uiteraard updates geven zodra ze die hebben, maar hij is duidelijk extreem teleurgesteld."
Schotland staat derde in de groep met 1 punt. Groepswinnaar Duitsland is al zeker van de knock-outfase met 6 punten. Zwitserland heeft 4 punten. Schotland sluit zondag de groepsfase af met een duel met het puntloze Hongarije.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.
1 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
4 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
21 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
22 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
22 uur geleden