Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schotse topclubs Celtic en Rangers FC spelen Old Firm in Sydney

Schotse topclubs Celtic en Rangers FC spelen Old Firm in Sydney

GLASGOW (ANP) - De Schotse topclubs Celtic en Rangers FC gaan elkaar later dit jaar voor het eerst buiten Schotland treffen. Een 'vriendschappelijke' editie van The Old Firm, zoals het duel tussen Celtic en Rangers FC heet, wordt dit jaar op Australische bodem gespeeld. De twee grootste clubs van Schotland gaan van 16 tot en met 20 november deelnemen aan de Sydney Super Cup.

Ook Sydney FC en Western Sydney Wanderers, clubs die op het hoogste niveau van Australië spelen, maken hun opwachting op het toernooi in de Australische stad. The Old Firm wordt gespeeld in het Stadium Australia, dat plaats biedt aan ruim 83.000 toeschouwers. Het toernooi wordt gespeeld tijdens de onderbreking van het seizoen vanwege het WK voetbal in Qatar.

Celtic wordt getraind door Ange Postecoglou, die van Australische komaf is. Bij Rangers FC is Giovanni van Bronckhorst de hoofdtrainer.

Celtic staat momenteel eerste in Schotland, Rangers FC volgt op 3 punten. De nummer 3, Hearts, volgt op 18 punten van de ploeg van Van Bronckhorst.

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

7 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

7 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

10 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

12 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

14 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

15 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

16 uur geleden