
Schotse golfer Syme ziet droom uitkomen met zege op KLM Open
BADHOEVEDORP (ANP) - Connor Syme heeft met het winnen van het KLM Open in Badhoevedorp een van zijn grote doelen bereikt. Voor de 29-jarige Schot, die sinds 2017 prof is, was het de eerste toernooizege op de DP World Tour. "Het is altijd een droom van mij geweest om een winnaar op de Tour te zijn", vertelde hij tijdens de persconferentie op The International.
"Het voelt ongelooflijk om deze beker vast te houden en de namen van eerdere winnaars te lezen", zei Syme. "Er staan veel Schotten op, maar bijvoorbeeld ook Seve Ballesteros. Fantastisch."
Syme heeft als Schot in het verleden veel in slecht weer gespeeld, iets waar hij afgelopen week mogelijk voordeel uit haalde. "Ik moet zeggen dat ik er niet van hield, het is zwaar en moeilijk om in te spelen, maar nu houd ik ervan", lachte hij.
Het winnen van het KLM Open betekent niet dat hij meer van Nederland is gaan houden. "Ik ben supporter van voetbalclub Rangers. We hebben veel Nederlandse spelers gehad, dus ik hield altijd al van Nederland", aldus de Schot.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - De eindstrijd tussen Carlos Alcaraz en Jannik Sinner op Roland Garros is de langste finale ooit in Parijs. Alcaraz won de partij in vijf sets: 4-6 6-7 (4) 6-4 7-6 (3) 7-6 (2) na 5 uur en 29 minuten.
7 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft voor de tweede keer op rij Roland Garros gewonnen. De als tweede geplaatste Spanjaard versloeg in de finale op het Franse gravel na 5 uur en 29 minuten de nummer 1 van de wereld Jannik Sinner in de langste finalewedstrijd ooit in Parijs: 4-6 6-7 (4) 6-4 7-6 (3) 7-6 (2).
22 minuten geledenKEGUMS (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings (KTM) heeft voor het derde jaar op rij de Grote Prijs van Letland in de MXGP gewonnen. De 30-jarige Brabander won op het circuit van Kegums beide manches. De vijfvoudig wereldkampioen maakte begin april zijn rentree, nadat hij in oktober vorig jaar in Valkenswaard een kruisband in zijn rechterknie had afgescheurd. Vorige week won hij met de GP van Duitsland voor het eerst weer een wedstrijd in de MXGP.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Tim Merlier heeft met overmacht de Brussels Cycling Classic gewonnen. De sprinter van Soudal Quick-Step was in de massasprint door niemand te volgen. Het was de 58e overwinning voor de 32-jarige renner, die de regerend Europees kampioen is.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook de tweede wedstrijd tegen Australië in de Pro League eenvoudig gewonnen. Na de 8-1 van zaterdag werd het een dag later 5-1 voor de formatie van bondscoach Raoul Ehren.
4 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Daan Huizing kijkt met een trots gevoel terug op zijn prestaties op het KLM Open in Badhoevedorp, waar hij met de negentiende plaats de beste Nederlander werd. "Dat zat de laatste tijd ook in mijn hoofd. Als je dan niet wint, dan wil je dat op zijn minst een keer worden", zei de 34-jarige golfer op The International.
5 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Daan Huizing heeft het KLM Open in Badhoevedorp afgesloten op de gedeelde negentiende plaats. De 34-jarige golfer uit Soest was daarmee de beste Nederlander op The International, waar de Schot Connor Syme de winnaar werd. Huizing noteerde een slotronde van 73 slagen, 2 boven het baangemiddelde, waarmee hij het toernooi par speelde.
5 uur geleden