Schotse aanvoerster beledigd door insinuaties over ruime nederlaag
GLASGOW (ANP) - Rachel Corsie, aanvoerster van de Schotse voetbalsters, heeft in duidelijke bewoordingen gereageerd op een mogelijke nederlaag met grote cijfers tegen Engeland in de Nations League. Engeland zou dan ten koste van Nederland naar de finaleronde gaan en kans blijven maken op een olympisch ticket.
"Het is zo respectloos. Het is schandalig om iemands integriteit in twijfel te trekken. Het is een enorme belediging voor ons", aldus Corsie tegen verslaggevers in Glasgow.
Het reeds uitgeschakelde Schotland heeft dinsdag baat bij een ruime nederlaag, omdat speelsters dan als onderdeel van het Britse olympisch team mogelijk alsnog naar de Spelen kunnen. Volgens Corsie zijn de Schotse vrouwen gebrand op een goed resultaat.
Nederland en Engeland staan voor de afsluitende groepswedstrijd op 9 punten, maar de Nederlandse vrouwen hebben een beter doelsaldo (+4 om +1). Winst op België in Tilburg lijkt dan ook voldoende voor plaatsing voor de finaleronde.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
7 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
7 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
9 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
10 uur geleden