Schotse aanvoerster beledigd door insinuaties over ruime nederlaag
GLASGOW (ANP) - Rachel Corsie, aanvoerster van de Schotse voetbalsters, heeft in duidelijke bewoordingen gereageerd op een mogelijke nederlaag met grote cijfers tegen Engeland in de Nations League. Engeland zou dan ten koste van Nederland naar de finaleronde gaan en kans blijven maken op een olympisch ticket.
"Het is zo respectloos. Het is schandalig om iemands integriteit in twijfel te trekken. Het is een enorme belediging voor ons", aldus Corsie tegen verslaggevers in Glasgow.
Het reeds uitgeschakelde Schotland heeft dinsdag baat bij een ruime nederlaag, omdat speelsters dan als onderdeel van het Britse olympisch team mogelijk alsnog naar de Spelen kunnen. Volgens Corsie zijn de Schotse vrouwen gebrand op een goed resultaat.
Nederland en Engeland staan voor de afsluitende groepswedstrijd op 9 punten, maar de Nederlandse vrouwen hebben een beter doelsaldo (+4 om +1). Winst op België in Tilburg lijkt dan ook voldoende voor plaatsing voor de finaleronde.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
23 minuten geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
14 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
21 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geleden