Schoonspringster Jansen niet naar halve finales op 3 meterplank
TOKIO (ANP) - Schoonspringster Inge Jansen heeft zich bij wedstrijden in Tokio niet geplaatst voor de halve finales op de 3 meterplank. Ze eindigde in de kwalificatie slechts als 24e. De nummers 1 tot en met 18 mogen aan de halve eindstrijd deelnemen.
Jansen slaagde er zaterdag niet in om zich met Celine van Duijn als synchroonduo voor de Olympische Spelen in Tokio te plaatsen. Ze eindigden als tiende en alleen voor de vier beste duo's lag een ticket voor de Spelen klaar.
Jansen kwalificeerde zich eerder al individueel op de 3 meterplank voor de Spelen. Van Duijn is over een kleine drie maanden in Tokio actief op de 10 metertoren.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) heeft zich bij de WK in Rotterdam geplaatst voor de meerkamp- en brugfinale. Visser was in Rotterdam de enige Nederlandse vrouw die zich voor de finales wist te plaatsen.
1 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA wil nadere opheldering van FIFA-voorzitter Gianni Infantino over zijn inmiddels ingetrokken plannen om aan private investeerders commerciële rechten te verkopen. De bond heeft 42 gedetailleerde vragen opgesteld en de onder druk staande voorzitter tot 2 november de tijd gegeven om de vragen te beantwoorden. Persbureau DPA kreeg een kopie van de brief.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) heeft maandag bij de WK in Rotterdam haar afscheid aangekondigd. De olympisch balkkampioene van 2016 slaagde er in Ahoy niet in om zich te plaatsen voor de individuele balkfinale en ook de teamfinale (top-acht) bleek onhaalbaar.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters zijn als team definitief uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam. Na de achtste van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de negende plek in het klassement. De top acht plaatst zich voor de finale.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters moeten vrezen dat hun score van 158,029 punten niet voldoende is voor een plaats in de landenfinale bij de WK in Rotterdam. Na de zevende van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de zevende plek in het klassement. De top acht stroomt door naar de teamfinale.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) is individueel op het onderdeel balk al vroeg uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft een kleine sprong gemaakt op de wereldranglijst. De beste tennisser van Nederland steeg drie plekken en is nu de nummer 38 van de wereld.
13 uur geleden