Schöne houdt conditie op peil bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne gaat zijn conditie op peil houden bij Ajax. De Deen traint donderdag al mee met het beloftenelftal van de club uit Amsterdam. Hij sluit vrijdag waarschijnlijk aan bij de oefensessies van het eerste elftal, dat donderdagavond in Enschede tegen FC Twente speelt.
De 34-jarige Schöne is transfervrij. De Deen liet vorige week zijn contract bij Genoa ontbinden omdat hij onvoldoende uitzicht op speeltijd had.
Schöne verliet Ajax in de zomer van 2019 voor Genoa. Hij speelde in 7 jaar maar liefst 287 officiële duels voor de club uit de hoofdstad. Geen ander buitenlandse speler is vaker voor Ajax uitgekomen.
Schöne kreeg in zijn eerste jaar bij Genoa veel speeltijd. De Deen maakte dit seizoen geen deel uit van de selectie van de Italiaanse club. Van een terugkeer naar Ajax is voorlopig geen sprake. Schöne wil de komende maanden veel wedstrijden spelen, zodat hij met Denemarken op het EK kan uitkomen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
51 minuten geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz overwoog in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in de Champions League (1-2) niet om Filip Kostić vroegtijdig naar de kant te halen. De linksback had geen grip op de snelle rechtsbuiten Carlos Forbs, die vanuit de omschakeling drie grote kansen creëerde en het winnende doelpunt maakte.
8 uur geledenPRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.
12 uur geleden