Schöne houdt conditie op peil bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne gaat zijn conditie op peil houden bij Ajax. De Deen traint donderdag al mee met het beloftenelftal van de club uit Amsterdam. Hij sluit vrijdag waarschijnlijk aan bij de oefensessies van het eerste elftal, dat donderdagavond in Enschede tegen FC Twente speelt.
De 34-jarige Schöne is transfervrij. De Deen liet vorige week zijn contract bij Genoa ontbinden omdat hij onvoldoende uitzicht op speeltijd had.
Schöne verliet Ajax in de zomer van 2019 voor Genoa. Hij speelde in 7 jaar maar liefst 287 officiële duels voor de club uit de hoofdstad. Geen ander buitenlandse speler is vaker voor Ajax uitgekomen.
Schöne kreeg in zijn eerste jaar bij Genoa veel speeltijd. De Deen maakte dit seizoen geen deel uit van de selectie van de Italiaanse club. Van een terugkeer naar Ajax is voorlopig geen sprake. Schöne wil de komende maanden veel wedstrijden spelen, zodat hij met Denemarken op het EK kan uitkomen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft FC Barcelona in El Clásico de eerste nederlaag van het seizoen in de Spaanse competitie bezorgd. In Camp Nou werd het 2-1 voor de bezoekers uit Madrid. Kylian Mbappé scoorde twee keer voor Real, Raphinha maakte het doelpunt van Barcelona.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondagavond zijn eerste minuten van het seizoen gemaakt bij FC Barcelona. Hij maakte in de 74e minuut een invalbeurt in El Clásico tegen Real Madrid bij een stand van 1-1. De Jong kwam nog niet in actie door een knieblessure die hij opliep bij het Nederlands elftal tijdens het WK voetbal van afgelopen zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente heeft de tiende speelronde van de Eredivisie afgesloten met een overwinning op AZ en is de club uit Alkmaar daarmee voorbijgestoken op de ranglijst. In het AFAS Stadion in Alkmaar werd het 0-2. Twente staat nu vierde met 20 punten, evenveel als nummer 5 AZ en nummer 3 PSV. Feyenoord is de koploper met 24 punten.
11 uur geledenFREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
15 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.
15 uur geleden