Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schöne houdt conditie op peil bij Ajax

Schöne houdt conditie op peil bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne gaat zijn conditie op peil houden bij Ajax. De Deen traint donderdag al mee met het beloftenelftal van de club uit Amsterdam. Hij sluit vrijdag waarschijnlijk aan bij de oefensessies van het eerste elftal, dat donderdagavond in Enschede tegen FC Twente speelt.

De 34-jarige Schöne is transfervrij. De Deen liet vorige week zijn contract bij Genoa ontbinden omdat hij onvoldoende uitzicht op speeltijd had.

Schöne verliet Ajax in de zomer van 2019 voor Genoa. Hij speelde in 7 jaar maar liefst 287 officiële duels voor de club uit de hoofdstad. Geen ander buitenlandse speler is vaker voor Ajax uitgekomen.

Schöne kreeg in zijn eerste jaar bij Genoa veel speeltijd. De Deen maakte dit seizoen geen deel uit van de selectie van de Italiaanse club. Van een terugkeer naar Ajax is voorlopig geen sprake. Schöne wil de komende maanden veel wedstrijden spelen, zodat hij met Denemarken op het EK kan uitkomen.

Meer uit Voetbal

Ook Belgische voetbalbond zegt vertrouwen op in Infantino

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.

1 uur geleden
FC Barcelona neemt extra maatregelen voor thuisduel met Feyenoord

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.

2 uur geleden
Media: Feyenoord niet akkoord over recordtransfer van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.

14 uur geleden
Arsenal komt met zege op Chelsea naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.

15 uur geleden
Hadj Moussa staat alsnog voor vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.

16 uur geleden
FC Barcelona maakt indruk vlak voor duel met Feyenoord

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).

16 uur geleden
Ihattaren leidt Fortuna Sittard naar uitzege op ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).

16 uur geleden