Schöne houdt conditie op peil bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne gaat zijn conditie op peil houden bij Ajax. De Deen traint donderdag al mee met het beloftenelftal van de club uit Amsterdam. Hij sluit vrijdag waarschijnlijk aan bij de oefensessies van het eerste elftal, dat donderdagavond in Enschede tegen FC Twente speelt.
De 34-jarige Schöne is transfervrij. De Deen liet vorige week zijn contract bij Genoa ontbinden omdat hij onvoldoende uitzicht op speeltijd had.
Schöne verliet Ajax in de zomer van 2019 voor Genoa. Hij speelde in 7 jaar maar liefst 287 officiële duels voor de club uit de hoofdstad. Geen ander buitenlandse speler is vaker voor Ajax uitgekomen.
Schöne kreeg in zijn eerste jaar bij Genoa veel speeltijd. De Deen maakte dit seizoen geen deel uit van de selectie van de Italiaanse club. Van een terugkeer naar Ajax is voorlopig geen sprake. Schöne wil de komende maanden veel wedstrijden spelen, zodat hij met Denemarken op het EK kan uitkomen.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verschillende personen geïdentificeerd die zaterdag in Leeuwarden betrokken waren bij het afsteken van vuurwerk tegen Cambuur en de ongeregeldheden na afloop van die wedstrijd in de Eredivisie. Dat meldt de club uit Deventer.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is "zeer bedroefd" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel van CD Tenerife. De aanvaller kwam maandag hard in botsing met doelman Jesús Owono van FC Andorra en overleed dinsdag in het ziekenhuis.
1 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse nationale politie is een onderzoek begonnen tegen doelman Jesús Owono naar aanleiding van de dood van voetballer Jesús de Miguel. Dat melden Spaanse media. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag in de slotfase van een duel met FC Andorra hard in botsing was gekomen met doelman Owono.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is "geschokt" door het overlijden van de Spaanse voetballer Jesús de Miguel. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij op maandag in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz houdt naar buiten toe open of Ricardo Pepi woensdagavond bij PSV in de basis staat tegen Club Brugge. "Pepi is verder dan drie dagen geleden. Hij heeft wedstrijdminuten gemaakt. Hij zou kunnen spelen", zei Bosz dinsdag in Eindhoven over de spits die afgelopen zaterdag tegen Willem II als invaller in het veld kwam.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - Er wordt deze week voor iedere wedstrijd in de verschillende Europese clubtoernooien een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van de overleden Spaanse voetballer Jesús de Miguel. Dat heeft de UEFA in een verklaring op X laten weten. De aanvaller van CD Tenerife overleed dinsdag in het ziekenhuis nadat hij maandag hard in botsing was gekomen met de doelman van FC Andorra.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
1 dag geleden