Schöne houdt conditie op peil bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne gaat zijn conditie op peil houden bij Ajax. De Deen traint donderdag al mee met het beloftenelftal van de club uit Amsterdam. Hij sluit vrijdag waarschijnlijk aan bij de oefensessies van het eerste elftal, dat donderdagavond in Enschede tegen FC Twente speelt.
De 34-jarige Schöne is transfervrij. De Deen liet vorige week zijn contract bij Genoa ontbinden omdat hij onvoldoende uitzicht op speeltijd had.
Schöne verliet Ajax in de zomer van 2019 voor Genoa. Hij speelde in 7 jaar maar liefst 287 officiële duels voor de club uit de hoofdstad. Geen ander buitenlandse speler is vaker voor Ajax uitgekomen.
Schöne kreeg in zijn eerste jaar bij Genoa veel speeltijd. De Deen maakte dit seizoen geen deel uit van de selectie van de Italiaanse club. Van een terugkeer naar Ajax is voorlopig geen sprake. Schöne wil de komende maanden veel wedstrijden spelen, zodat hij met Denemarken op het EK kan uitkomen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
18 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
1 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
8 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
20 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
23 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
1 dag geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
1 dag geleden