Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt ziet Madueke nog niet bij PSV vertrekken

Schmidt ziet Madueke nog niet bij PSV vertrekken

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Roger Schmidt heeft na een teleurstellend seizoen zijn eerste prijs met PSV binnen. Met Noni Madueke in een hoofdrol zag hij zijn ploeg in de Johan Cruijff ArenA over Ajax heen lopen (4-0).

"We zijn nu al veel verder dan in het hele vorige seizoen", zei hij. "We doen het tactisch veel beter en ik zie ook een grote wil om te winnen. Bovendien maken we een hele fitte indruk. Vorig seizoen kwamen enkele nieuwe spelers pas vlak voor het sluiten van de transfermarkt bij ons. Nu hebben we onze zaken snel op orde."

Madueke maakte de 1-0 en 2-0 van PSV tegen Ajax. De Britse vleugelspits is al vroeg in het seizoen in vorm. Schmidt is niet bang dat Madueke deze maand nog naar een kapitaalkrachtige club uit de Premier League vertrekt. "Hij ontwikkelt zich heel goed. Het is voor hem en voor PSV goed dat hij blijft. Misschien kan hij nu al veel geld opleveren. Maar ik denk dat hij over twee jaar nog meer waard is."

Schmidt was trots op PSV. "Veel jongens hebben pas hun eerste prijs gewonnen", zei de Duitse coach die niet uitsluit dat er nog een paar nieuwe spelers naar Eindhoven komen. "Maar het is ook niet zo dat we een enorm signaal hebben afgegeven. We hebben met 4-0 gewonnen in hun huis. Maar Ajax speelde ook ruim een helft met 10 man. Vorig seizoen hebben we ook goed tegen Ajax gespeeld. Maar we hebben het af laten weten in de andere wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

6 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

7 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

9 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

11 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

21 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

1 dag geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden