Schmidt: in laatste 5 minuten meer kansen dan in hele wedstrijd
EINDHOVEN (ANP) - Roger Schmidt was zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Emmen (2-1) eigenlijk alleen tevreden over de slotfase. "We hebben de laatste 5 minuten meer kansen gecreëerd dan in de hele wedstrijd", zei de Duitse trainer.
PSV leidde vanaf de 21e minuut met 1-0 door een doelpunt van Noni Madueke. Emmen kwam in de 83e minuut langszij na een blunder van doelman Yvon Mvogo. Invaller Maximiliano Romero zorgde diep in blessuretijd met zijn hoofd voor de 2-1. In de minuten daarvoor kreeg PSV ook kansen.
"Het was geen goed voetbal. Dat weten we. Maar we hebben wel karakter getoond", aldus Schmidt. "Als het niet goed loopt en je krijgt ook nog eens zo'n doelpunt tegen, is het niet makkelijk daar mee om te gaan."
Mvogo ging zondag tegen FC Groningen bij het tegendoelpunt ook al in de fout. Schmidt: "Het is voor hem natuurlijk geen goede start met twee van deze momenten. Alles is nu misgegaan wat mis kan gaan. Maar zulke doelpunten zie je af en toe. Ik heb het in Duitsland ook een keer met Bernd Leno meegemaakt. We zijn ervan overtuigd dat Mvogo een goede keeper voor ons is."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
48 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
48 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.
2 uur geledenROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
14 uur geleden