Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt: in laatste 5 minuten meer kansen dan in hele wedstrijd

Schmidt: in laatste 5 minuten meer kansen dan in hele wedstrijd

EINDHOVEN (ANP) - Roger Schmidt was zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Emmen (2-1) eigenlijk alleen tevreden over de slotfase. "We hebben de laatste 5 minuten meer kansen gecreëerd dan in de hele wedstrijd", zei de Duitse trainer.

PSV leidde vanaf de 21e minuut met 1-0 door een doelpunt van Noni Madueke. Emmen kwam in de 83e minuut langszij na een blunder van doelman Yvon Mvogo. Invaller Maximiliano Romero zorgde diep in blessuretijd met zijn hoofd voor de 2-1. In de minuten daarvoor kreeg PSV ook kansen.

"Het was geen goed voetbal. Dat weten we. Maar we hebben wel karakter getoond", aldus Schmidt. "Als het niet goed loopt en je krijgt ook nog eens zo'n doelpunt tegen, is het niet makkelijk daar mee om te gaan."

Mvogo ging zondag tegen FC Groningen bij het tegendoelpunt ook al in de fout. Schmidt: "Het is voor hem natuurlijk geen goede start met twee van deze momenten. Alles is nu misgegaan wat mis kan gaan. Maar zulke doelpunten zie je af en toe. Ik heb het in Duitsland ook een keer met Bernd Leno meegemaakt. We zijn ervan overtuigd dat Mvogo een goede keeper voor ons is."

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

11 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

15 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

15 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

18 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

20 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

21 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

22 uur geleden