Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt: in laatste 5 minuten meer kansen dan in hele wedstrijd

Schmidt: in laatste 5 minuten meer kansen dan in hele wedstrijd

EINDHOVEN (ANP) - Roger Schmidt was zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Emmen (2-1) eigenlijk alleen tevreden over de slotfase. "We hebben de laatste 5 minuten meer kansen gecreëerd dan in de hele wedstrijd", zei de Duitse trainer.

PSV leidde vanaf de 21e minuut met 1-0 door een doelpunt van Noni Madueke. Emmen kwam in de 83e minuut langszij na een blunder van doelman Yvon Mvogo. Invaller Maximiliano Romero zorgde diep in blessuretijd met zijn hoofd voor de 2-1. In de minuten daarvoor kreeg PSV ook kansen.

"Het was geen goed voetbal. Dat weten we. Maar we hebben wel karakter getoond", aldus Schmidt. "Als het niet goed loopt en je krijgt ook nog eens zo'n doelpunt tegen, is het niet makkelijk daar mee om te gaan."

Mvogo ging zondag tegen FC Groningen bij het tegendoelpunt ook al in de fout. Schmidt: "Het is voor hem natuurlijk geen goede start met twee van deze momenten. Alles is nu misgegaan wat mis kan gaan. Maar zulke doelpunten zie je af en toe. Ik heb het in Duitsland ook een keer met Bernd Leno meegemaakt. We zijn ervan overtuigd dat Mvogo een goede keeper voor ons is."

Meer uit Voetbal

RC Lens verliest bij Lorient en laat kans op koppositie liggen

LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.

7 minuten geleden
Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

29 minuten geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

31 minuten geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

34 minuten geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

36 minuten geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

40 minuten geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

2 uur geleden