Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt: Ihattaren moet zelf veranderen, ik kan hem alleen helpen

Schmidt: Ihattaren moet zelf veranderen, ik kan hem alleen helpen

EINDHOVEN (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft zelf in de hand of hij bij PSV nog aan spelen toekomt. Dat zei trainer Roger Schmidt na het gelijkspel tegen Ajax: 1-1. Ihattaren was om disciplinaire redenen buiten de selectie gelaten.

"Je kunt mensen niet veranderen, dat kunnen mensen alleen zelf doen. Ik kan hem er alleen bij helpen", aldus Schmidt. "Zijn houding was de laatste week niet goed. Hij heeft zich donderdag rond de wedstrijd tegen Olympiakos niet professioneel opgesteld. Dat is totaal onacceptabel."

Het ging niet alleen om de houding van donderdag, legde Schmidt uit. Ook op trainingen haalt de 19-jarige middenvelder er volgens Schmidt niet alles uit. "Hij was op de goede weg en speelde de laatste maanden niet top, maar oké. Daarom was hij ook geregeld basisspeler. De laatste weken heeft hij een paar stappen teruggedaan."

Ihattaren moet een voorbeeld nemen aan enkele van zijn medespelers, vindt Schmidt. "Als hij net zo hard werkt als Noni Madueke, Mauro Júnior, Ryan Thomas, Mario Götze en Cody Gakpo dan heeft ie een kans. Doet hij dat niet, dan niet. Het hangt helemaal van hem af, van zijn houding."

Schmidt is in het verleden wel eens vaker in aanvaring gekomen met jonge getalenteerde spelers, zei hij. "We willen hem allemaal helpen om een goede voetballer te worden. Mohamed is getalenteerd. Maandag en dinsdag zijn we vrij, woensdag trainen we weer. Dan hoor ik het wel. Iedereen is ook moe om er steeds over te praten."

Meer uit Voetbal

Ajax-vrouwen laten in ArenA punten liggen tegen Feyenoord: 0-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.

21 minuten geleden
Excelsior boekt ruime en belangrijke zege op FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.

1 uur geleden
Trainer Hoefkens van NAC maakt het goed na controle in ziekenhuis

BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.

6 uur geleden
Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

16 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

16 uur geleden
Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

17 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

18 uur geleden