Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt: Ihattaren moet zelf veranderen, ik kan hem alleen helpen

Schmidt: Ihattaren moet zelf veranderen, ik kan hem alleen helpen

EINDHOVEN (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft zelf in de hand of hij bij PSV nog aan spelen toekomt. Dat zei trainer Roger Schmidt na het gelijkspel tegen Ajax: 1-1. Ihattaren was om disciplinaire redenen buiten de selectie gelaten.

"Je kunt mensen niet veranderen, dat kunnen mensen alleen zelf doen. Ik kan hem er alleen bij helpen", aldus Schmidt. "Zijn houding was de laatste week niet goed. Hij heeft zich donderdag rond de wedstrijd tegen Olympiakos niet professioneel opgesteld. Dat is totaal onacceptabel."

Het ging niet alleen om de houding van donderdag, legde Schmidt uit. Ook op trainingen haalt de 19-jarige middenvelder er volgens Schmidt niet alles uit. "Hij was op de goede weg en speelde de laatste maanden niet top, maar oké. Daarom was hij ook geregeld basisspeler. De laatste weken heeft hij een paar stappen teruggedaan."

Ihattaren moet een voorbeeld nemen aan enkele van zijn medespelers, vindt Schmidt. "Als hij net zo hard werkt als Noni Madueke, Mauro Júnior, Ryan Thomas, Mario Götze en Cody Gakpo dan heeft ie een kans. Doet hij dat niet, dan niet. Het hangt helemaal van hem af, van zijn houding."

Schmidt is in het verleden wel eens vaker in aanvaring gekomen met jonge getalenteerde spelers, zei hij. "We willen hem allemaal helpen om een goede voetballer te worden. Mohamed is getalenteerd. Maandag en dinsdag zijn we vrij, woensdag trainen we weer. Dan hoor ik het wel. Iedereen is ook moe om er steeds over te praten."

Meer uit Voetbal

Lille neemt afscheid van trainer Génésio

LILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.

9 minuten geleden
Curaçao werkt drukbezette eerste oefensessie af voor WK voetbal

NOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.

2 uur geleden
AC Milan neemt afscheid van trainer Allegri

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.

2 uur geleden
Mexico geeft toestemming voor basiskamp voetballers Iran bij WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.

2 uur geleden
Speler Saudi-Arabië slachtoffer diefstal paspoort in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP/RTR) - International Saud Abdulhamid van Saudi-Arabië sluit pas later aan bij het trainingskamp in de Verenigde Staten, waar het land zich voorbereidt op het komende wereldkampioenschap. Het paspoort van de verdediger is in Amsterdam gestolen uit zijn auto, meldt de voetbalbond van Saudi-Arabië.

4 uur geleden
Curaçao begint met bondscoach Advocaat aan voorbereiding WK

NOORDWIJK (ANP) - Curaçao is maandag met bondscoach Dick Advocaat in Noordwijk begonnen aan de voorbereiding op het WK voetbal. De technische staf en de spelersgroep verzamelden zich aan het begin van de middag in Hotel Huis ter Duin. "Het is als een droom om hier met al die jongens van Curaçao te zijn", zei PSV-verdediger Armando Obispo bij zijn aankomst in Noordwijk.

5 uur geleden
Emegha kan WK met Oranje vergeten, zestal traint in Zeist

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha doet volgende maand met het Nederlands elftal definitief niet mee aan het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De aanvaller van RC Strasbourg is niet op tijd hersteld van een blessure die hij begin deze maand opliep. Bondscoach Ronald Koeman zei eerder al weinig hoop te hebben dat Emegha fit zou zijn voor het WK.

6 uur geleden