Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt hoopt op snelle terugkeer Ramalho en Madueke

Schmidt hoopt op snelle terugkeer Ramalho en Madueke

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt hoopt zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord weer over verdediger André Ramalho en aanvaller Noni Madueke te kunnen beschikken. "Beide spelers hervatten snel de groepstraining", zei de Duitse coach na de zege van 4-2 op Willem II.

Ramalho en Madueke waren tegen de Tilburgers vanwege blessures niet beschikbaar, net als Ryan Thomas, Yorbe Vertessen, Olivier Boscagli, Philipp Mwene en Armando Obispo. Mario Götze was ziek. Schmidt, die zondag ook Carlos Vinícius zag wegvallen, ziet geen oorzaak voor de blessures. "Dat proberen we altijd te analyseren. Maar we moeten ons altijd focussen op de spelers die we wel hebben. We konden het vandaag opvangen."

PSV verkleinde dankzij de zege de achterstand op koploper Ajax tot 4 punten. In de Eredivisie zijn nog drie speelronden af te werken. Komend weekeinde, met AZ-Ajax en Feyenoord-PSV, lijkt cruciaal te worden. "We zijn nog vol vertrouwen", aldus Schmidt. "Dat is ook begrijpelijk met zo'n lange reeks wedstrijden die we niet verloren hebben." PSV leed begin februari tegen AZ (1-2) de laatste nederlaag in de competitie.

Ondermaats

Schmidt vond het spel van PSV tegen Willem II ondermaats. "Het was niet de mooiste wedstrijd, maar we hebben verdiend gewonnen. Vanaf nu moet de blik op Feyenoord. Zij zijn bezig aan een goed seizoen."

Feyenoord won eerder dit seizoen in Eindhoven met 4-0 van PSV.

Meer uit Voetbal

Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

1 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

1 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

2 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

4 uur geleden
NAC vecht besluit KNVB aan duel met Go Ahead geldig te verklaren

BREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.

4 uur geleden
Clublegende Real Madrid Santamaria (96) overleden

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.

9 uur geleden
Trainer Poortvliet (70) verlengt met een jaar bij FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.

9 uur geleden