Schmidt hoopt op snelle terugkeer Ramalho en Madueke
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Roger Schmidt hoopt zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord weer over verdediger André Ramalho en aanvaller Noni Madueke te kunnen beschikken. "Beide spelers hervatten snel de groepstraining", zei de Duitse coach na de zege van 4-2 op Willem II.
Ramalho en Madueke waren tegen de Tilburgers vanwege blessures niet beschikbaar, net als Ryan Thomas, Yorbe Vertessen, Olivier Boscagli, Philipp Mwene en Armando Obispo. Mario Götze was ziek. Schmidt, die zondag ook Carlos Vinícius zag wegvallen, ziet geen oorzaak voor de blessures. "Dat proberen we altijd te analyseren. Maar we moeten ons altijd focussen op de spelers die we wel hebben. We konden het vandaag opvangen."
PSV verkleinde dankzij de zege de achterstand op koploper Ajax tot 4 punten. In de Eredivisie zijn nog drie speelronden af te werken. Komend weekeinde, met AZ-Ajax en Feyenoord-PSV, lijkt cruciaal te worden. "We zijn nog vol vertrouwen", aldus Schmidt. "Dat is ook begrijpelijk met zo'n lange reeks wedstrijden die we niet verloren hebben." PSV leed begin februari tegen AZ (1-2) de laatste nederlaag in de competitie.
Ondermaats
Schmidt vond het spel van PSV tegen Willem II ondermaats. "Het was niet de mooiste wedstrijd, maar we hebben verdiend gewonnen. Vanaf nu moet de blik op Feyenoord. Zij zijn bezig aan een goed seizoen."
Feyenoord won eerder dit seizoen in Eindhoven met 4-0 van PSV.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
21 uur geleden