Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt eerste buitenlandse trainer voor PSV sinds Gerets

Schmidt eerste buitenlandse trainer voor PSV sinds Gerets

EINDHOVEN (ANP) - Met de 52-jarige Duitser Roger Schmidt kiest PSV vanaf komend seizoen voor een andere koers. Waar de Eindhovense club er de laatste jaren voor koos jonge, nog vrij onervaren trainers als Phillip Cocu en Mark van Bommel door te schuiven, gaat PSV nu weer voor een trainer met een wat langere staat van dienst. Schmidt is de eerste buitenlandse hoofdtrainer voor PSV sinds de Belg Erik Gerets, die PSV van 1999 tot 2002 onder zijn hoede had.

Een overzicht van de trainers sindsdien: Erik Gerets (1999 - 2002), Guus Hiddink (2002 - 2006), Ronald Koeman (2006 - oktober 2007), Jan Wouters (november 2007 - december 2007), Sef Vergoossen (januari 2008 - juni 2008), Huub Stevens (juli 2008 - januari 2009), Dwight Lodeweges (januari 2009 - juni 2009), Fred Rutten (juli 2009 - maart 2012), Phillip Cocu (maart 2012 - juni 2012), Dick Advocaat (juli 2012 - juni 2013), Phillip Cocu (juli 2013 - juni 2018), Mark van Bommel (juli 2018 - december 2019), Ernest Faber (december 2019 - mei 2020).

Meer uit Voetbal

Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

3 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

3 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

3 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

6 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

7 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

8 uur geleden