Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schmidt eerste buitenlandse trainer voor PSV sinds Gerets

Schmidt eerste buitenlandse trainer voor PSV sinds Gerets

EINDHOVEN (ANP) - Met de 52-jarige Duitser Roger Schmidt kiest PSV vanaf komend seizoen voor een andere koers. Waar de Eindhovense club er de laatste jaren voor koos jonge, nog vrij onervaren trainers als Phillip Cocu en Mark van Bommel door te schuiven, gaat PSV nu weer voor een trainer met een wat langere staat van dienst. Schmidt is de eerste buitenlandse hoofdtrainer voor PSV sinds de Belg Erik Gerets, die PSV van 1999 tot 2002 onder zijn hoede had.

Een overzicht van de trainers sindsdien: Erik Gerets (1999 - 2002), Guus Hiddink (2002 - 2006), Ronald Koeman (2006 - oktober 2007), Jan Wouters (november 2007 - december 2007), Sef Vergoossen (januari 2008 - juni 2008), Huub Stevens (juli 2008 - januari 2009), Dwight Lodeweges (januari 2009 - juni 2009), Fred Rutten (juli 2009 - maart 2012), Phillip Cocu (maart 2012 - juni 2012), Dick Advocaat (juli 2012 - juni 2013), Phillip Cocu (juli 2013 - juni 2018), Mark van Bommel (juli 2018 - december 2019), Ernest Faber (december 2019 - mei 2020).

Meer uit Voetbal

Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

3 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

5 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

18 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

21 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

23 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 dag geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 dag geleden