Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schiphol waarschuwt voor vertraagde vluchten wegens sneeuw

Schiphol waarschuwt voor vertraagde vluchten wegens sneeuw

SCHIPHOL (ANP) - Schiphol waarschuwt reizigers voor mogelijke vertragingen van vluchten op zondag als gevolg van de aangekondigde sneeuwbuien. Of er ook vluchten worden geannuleerd, kon een woordvoerster van de luchthaven niet aangeven.

"We zijn ons druk aan het voorbereiden op de voorspelde sneeuw. Het is nog niet duidelijk wat de impact zal zijn op vluchten", liet de zegsvrouw weten.

Een ploeg sneeuwruimers van Schiphol staat al klaar. Het gaat om medewerkers van de luchthaven die getraind zijn voor het opruimen van sneeuw. Met trucks met sneeuwschuiven en het sproeien van antivriesvloeistof zullen ze proberen de start- en landingsbanen sneeuwvrij te houden.

Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI) riep wegens de verwachte sneeuwval voor zondag code rood uit voor heel het land. Dit in verband met slecht zicht, snijdende kou en de kans op vorming van sneeuwduinen die het verkeer kunnen belemmeren.

Meer uit Binnenland

Bolle Jos veroordeeld tot zeven jaar cel in drugszaak-Hippix

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Nederlandse drugscrimineel Bolle Jos Leijdekkers is vrijdag door de Antwerpse rechtbank veroordeeld tot zeven jaar cel in de zaak-Hippix. Bij deze omvangrijke drugszaak gaat het om de invoer van ettelijke tonnen cocaïne via de Antwerpse haven.

43 minuten geleden
Schietincident bij gevangenis Alphen aan den Rijn, gewonde

ALPHEN AAN DEN RIJN (ANP) - Op de parkeerplaats van de gevangenis in Alphen aan den Rijn heeft een schietincident plaatsgevonden. Een politiewoordvoerder meldt dat een gewonde naar het ziekenhuis is vervoerd, maar wil niet zeggen hoe de persoon gewond is geraakt. De persoon is niet geraakt door een kogel. De schutter is na het incident gevlucht. "Op dit moment onderzoeken we wat zich daar precies heeft afgespeeld", aldus de woordvoerder.

1 uur geleden
Defensie stuurt tweede militair voor verkenning naar Groenland

DEN HAAG (ANP) - Defensie stuurt ook een logistiek planner naar Groenland naast de eerder aangekondigde stafofficier voor de operationele planning. Demissionair minister Ruben Brekelmans zei voorafgaand aan de ministerraad dat beide militairen vrijdag vertrekken naar het Deense eiland in het poolgebied voor een verkenning.

1 uur geleden
Van Weel meldt vrijlating Nederlandse gevangenen in Venezuela

DEN HAAG (ANP) - Venezuela heeft afgelopen nacht drie Nederlanders vrijgelaten die daar gevangenzaten. Dat heeft demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) gezegd voor aanvang van de ministerraad. Het drietal zal onder begeleiding van de Nederlandse ambassade in Caracas het land zo snel mogelijk verlaten.

1 uur geleden
Geen slachtoffers onder puin na explosie Utrecht

UTRECHT (ANP) - Onder de restanten van een ingestort gebouw in het centrum van Utrecht zijn geen slachtoffers gevonden. Ook zijn er geen vermisten, laat de gemeente weten. Een zoekactie met speurhonden had ook al niets opgeleverd.

1 uur geleden
Verdachte zedenzaak Barendrecht: 'Ik had het kunnen voorkomen'

ROTTERDAM (ANP) - "Ik heb niets gedaan om het misbruik te voorkomen. Ik had het kunnen voorkomen, maar ik heb steeds de verkeerde keuze gemaakt. Ik voel me verantwoordelijk voor mijn daden en de gevolgen daarvan voor iedereen." Dat zei Mels van B. (46) vrijdag aan het begin van de vierde dag van zijn strafproces bij de rechtbank in Rotterdam. Van B. reageerde op een aantal verklaringen van ouders die donderdag gebruik hebben gemaakt van hun spreekrecht.

3 uur geleden
Omgeving ontploffing Utrecht zeker tot 16.00 uur afgesloten

UTRECHT (ANP) - Het gebied rond de donderdag ontplofte woning in het centrum van Utrecht blijft in elk geval tot vrijdag 16.00 uur afgesloten. Dit kan daarna worden verlengd. Een parkeergarage in het gebied is ook de komende dagen niet bereikbaar, laat de gemeente weten.

3 uur geleden