Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schiphol opent weer alle deuren van terminal

Schiphol opent weer alle deuren van terminal

SCHIPHOL (ANP) - Luchthaven Schiphol beperkt niet langer de toegang tot de terminal. Eerder op de dag sloot het vliegveld bepaalde toegangsdeuren af wegens de grote drukte. Zo zou het gemakkelijker zijn om passagiersstromen in goede banen te leiden. Het is volgens een woordvoerder nog steeds erg druk, maar niet meer zo erg dat deze ingreep nodig is.

Schiphol stelt dat de vakantietijd voor meer drukte zorgt, waardoor ook de wachttijden kunnen oplopen. Daarnaast hebben verschillende luchtvaartmaatschappijen, maar ook andere diensten zoals beveiligers, last van personeelstekorten door onder meer ziekte.

Niet alleen reizigers zorgen voor drukte op Schiphol. Ook vierders van Koningsdag die het trein- en busstation als overstap gebruiken, veroorzaken extra drukte op Schiphol Plaza.

Afgelopen zaterdag ontstond er een chaos op Schiphol door een wilde staking van bagage-afhandelaars van KLM. Daardoor konden veel vluchten niet vertrekken en liepen de vertrekhallen vol. Schiphol sloot toen op zeker moment de deuren. Ook de afritten vanaf de snelweg A4 werden enige tijd afgesloten.

Meer uit Binnenland

Bikker ziet land kapotgaan door populistische marketingpolitiek

EDE (ANP) - Partijleider Mirjam Bikker heeft op het congres van de ChristenUnie in Ede uitgehaald naar het populisme en de PVV. Twintig jaar "populistische marketingpolitiek" heeft het land volgens haar verhard en de tegenstellingen vergroot. "Nederland gaat eraan kapot."

31 minuten geleden
Recordaantal deelnemers voor Nacht van de Vluchteling

DEN HAAG (ANP) - Aan de Nacht van de Vluchteling van Stichting Vluchteling doet dit jaar een recordaantal van 8000 mensen mee, meldt de organisatie. In Utrecht, Rotterdam, Nijmegen, Amsterdam, Tilburg en Groningen vertrekken vanaf 17.00 uur de eerste lopers. Zij leggen een wandeltocht af van 10 of 20 kilometer.

42 minuten geleden
Nederlandse ambassade in Teheran voorlopig dicht voor publiek

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse ambassade in de Iraanse hoofdstad Teheran blijft "tot nader order" gesloten voor het publiek, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Dat heeft te maken met de veiligheidssituatie in het gebied.

44 minuten geleden
Niet eerder ergens in Nederland zo warm op 14 juni als in 2025

HOUTEN (ANP) - Het is in de geschiedenis niet eerder ergens in het land zo warm geworden als deze zaterdag. Om 14.50 uur werd het in Twente 31,8 graden, waarmee het oude record met 0,1 graden werd verbroken, meldt Weeronline.

1 uur geleden
Leden PvdD steunen voorlopig defensiepositie Tweede Kamerfractie

AMERSFOORT (ANP) - De leden van de Partij voor de Dieren steunen het defensiestandpunt van de Tweede Kamerfractie voorlopig. Na een fel debat stemden de leden voor een voorstel om de Tweede Kamerfractie te steunen tot na de ledenraadpleging over investeringen in defensie. Daarna werd gestemd voor het meenemen van inhoudelijke inbreng van de leden over het defensiestandpunt in het verkiezingsprogramma voor de aanstaande Tweede Kamerverkiezingen.

1 uur geleden
Organisatie protestmars Egypte: zo'n 35 Nederlanders aangehouden

CAÏRO (ANP) - Een groep van zo'n 35 Nederlanders die in Egypte wil deelnemen aan een protestmars voor Gaza is vrijdag en in de nacht naar zaterdag aangehouden. Dat zegt een woordvoerster van de Nederlandse delegatie van de Global March to Gaza. Zij laat weten dat ze met bussen zijn teruggebracht naar onder meer Caïro.

2 uur geleden
Yeşilgöz wil hogere NAVO-norm betalen uit lagere overheidskosten

DEN HAAG (ANP) - VVD-leider Dilan Yeşilgöz wil in eerste instantie de hogere defensie-uitgaven betalen door te bezuinigen op het overheidsapparaat. Tegen het ANP erkent zij dat dit bij lange na niet genoeg zal zijn om de benodigde 16 tot 19 miljard euro op te brengen. "Maar we zullen eerst kijken waar het minder kan, dat is de eerste stap."

2 uur geleden