Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schiphol houdt rekening met hitte, rijen vooralsnog binnen

Schiphol houdt rekening met hitte, rijen vooralsnog binnen

SCHIPHOL (ANP) - Reizigers die donderdag vertrekken vanaf Schiphol hoeven vooralsnog niet buiten in de rij te staan. Volgens een woordvoerder staan alle vertrekkende passagiers binnen. "De rijen lopen goed door."

Voor vandaag houdt de luchthaven rekening met de hitte. Volgens de zegsvrouw wordt de temperatuur continu gemonitord. De terminals worden gekoeld, evenals de tenten buiten, mochten daar reizigers in de rij staan. Ook zullen luchthavenmedewerkers water en ijsjes uitdelen.

Schiphol verwacht donderdag ruim 56.000 vertrekkende passagiers te verwelkomen. In totaal reizen die dag 180.000 mensen via de luchthaven, verdeeld over ruim 1200 vluchten. In de aankomsthal verwacht Schiphol een "piekdag" met een langere rij voor de paspoortcontrole en bij de bagagebanden.

Meer uit Financieel

Verbond van banken tegen klimaatverandering pauzeert activiteiten

GENÈVE (ANP/BLOOMBERG) - 's Werelds grootste verbond van banken tegen klimaatverandering schort de eigen activiteiten op. Na het vertrek van veel grote Amerikaanse banken vraagt de Net-Zero Banking Alliance haar leden om te stemmen over een nieuwe opzet van de organisatie. In plaats van een alliantie met leden stelt de Net-Zero Banking Alliance een lossere structuur als adviserend orgaan voor.

1 uur geleden
Duitse wapenfabrikant opent grootste munitiefabriek van Europa

UNTERLÜSS (ANP) - Het Duitse defensiebedrijf Rheinmetall heeft woensdag bij Hannover een nieuwe munitiefabriek geopend die de grootste van Europa moet worden. De vraag naar vooral artilleriegranaten is enorm door de voortslepende uitputtingsoorlog in Oekraïne en de haastige herbewapening van Europese landen.

1 uur geleden
Greenchoice koopt zonneparken en projecten van Noors Statkraft

ROTTERDAM (ANP) - Energieleverancier Greenchoice koopt de Nederlandse zonneparken van het Noorse energiebedrijf Statkraft. Ook gaan nog te ontwikkelen projecten voor windmolens op land, zonnepanelen en batterijopslag over naar Greenchoice, maakten de bedrijven bekend.

2 uur geleden
Leen Bakker bevestigt verkoop Belgische winkels om verliezen

BRUSSEL (ANP) - Meubelwinkelketen Leen Bakker zet zijn 44 winkels in België te koop, bevestigt het bedrijf. Dat gebeurt via een procedure die bedrijven kunnen beginnen als ze het financieel zwaar hebben. De rechtbank in Antwerpen gunt de Leen Bakker-winkels bescherming tegen schuldeisers terwijl er wordt gezocht naar een nieuwe eigenaar. Eerder meldde vastgoedinvesteerder Retail Estates de stap.

3 uur geleden
Handelsdeal VS-EU 'onhoudbaar' voor Europese motorfabrikanten

BRUSSEL (ANP) - De handelsdeal tussen de Verenigde Staten en Europa schiet zwaar tekort in het beschermen van de belangen van Europese fabrikanten van motoren. Volgens de Europese Vereniging van Motorfabrikanten (ACEM) creëert het "onevenwichtige" akkoord een economisch onhoudbare situatie voor Europese fabrikanten.

4 uur geleden
Bloomberg: verscheping eerste olie uit Syrië na opheffen sancties

DAMASCUS (ANP/BLOOMBERG) - De internationale oliehandelaar Vital gaat woensdag de eerste lading olie uit Syrië verschepen sinds de westerse sancties tegen het land zijn opgeheven. Dat meldt persbureau Bloomberg. Die olie zal worden verscheept naar een raffinaderij in Italië.

4 uur geleden
LEGO lanceert recordaantal nieuwe bouwsets en boekt hogere omzet

BILLUND (ANP) - LEGO heeft over de eerste helft van dit jaar flink meer omzet geboekt. Dat had onder meer te maken met de lancering van 314 nieuwe bouwsets gedurende deze periode. Dat is een record voor het speelgoedbedrijf achter de bekende bouwsteentjes, dat inmiddels ook volwassenen weet te bereiken.

6 uur geleden