Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scherpe kritiek Mourinho op Engelse voetbalbond

Scherpe kritiek Mourinho op Engelse voetbalbond

LONDEN (ANP) - Trainer José Mourinho van Tottenham Hotspur heeft scherpe kritiek geuit op de Engelse voetbalbond FA naar aanleiding van de schorsing van Eric Dier. De middenvelder van de Spurs moet voor straf vier wedstrijden toekijken, omdat hij begin maart na de verloren FA Cup-wedstrijd tegen Norwich City de tribunes op klom om een fan aan te pakken die z'n broertje had belaagd.

"Mijn gevoel is dat het voetbal in de meeste zaken niet wordt beschermd door de mensen die aan de macht zijn. Zij komen niet uit deze wereld", zei Mourinho over de FA. "Ze hebben de kennis niet. Het is heel moeilijk om een wereld te leiden waar je geen verstand van hebt."

Dier verklaarde dat hij de tribunes op klom om zijn jongere broertje te beschermen. De Engelse international zag dat z'n familielid op de tribune ruzie had met een andere supporter. De zichtbaar boze Dier wilde tussenbeide komen, maar werd tegengehouden door stewards en andere supporters. "Ik hoop dat de supporters heel, heel, heel snel weer bij de wedstrijden mogen zijn", zei Mourinho. "Ook die ene fan. Hij kan dan zijn excuses aanbieden aan onze speler. Hij moet begrijpen dat we weliswaar heel goed betaald worden, maar geen robots zijn."

Meer uit Voetbal

Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

5 uur geleden
FC Twente wint eenvoudig bij SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

6 uur geleden
Slachtoffer vuurwerk Feyenoordfans heeft blijvende gehoorschade

LEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.

6 uur geleden
Napoli verliest met basisspeler Lang van Como

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.

7 uur geleden
Real Madrid verslaat Málaga en blijft foutloos in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.

9 uur geleden
Ajax viert eenvoudige uitzege op Telstar

VELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.

9 uur geleden
Ajax scoort vier keer in gewonnen uitduel met Telstar

VELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.

9 uur geleden