Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scherpe kritiek Mourinho op Engelse voetbalbond

Scherpe kritiek Mourinho op Engelse voetbalbond

LONDEN (ANP) - Trainer José Mourinho van Tottenham Hotspur heeft scherpe kritiek geuit op de Engelse voetbalbond FA naar aanleiding van de schorsing van Eric Dier. De middenvelder van de Spurs moet voor straf vier wedstrijden toekijken, omdat hij begin maart na de verloren FA Cup-wedstrijd tegen Norwich City de tribunes op klom om een fan aan te pakken die z'n broertje had belaagd.

"Mijn gevoel is dat het voetbal in de meeste zaken niet wordt beschermd door de mensen die aan de macht zijn. Zij komen niet uit deze wereld", zei Mourinho over de FA. "Ze hebben de kennis niet. Het is heel moeilijk om een wereld te leiden waar je geen verstand van hebt."

Dier verklaarde dat hij de tribunes op klom om zijn jongere broertje te beschermen. De Engelse international zag dat z'n familielid op de tribune ruzie had met een andere supporter. De zichtbaar boze Dier wilde tussenbeide komen, maar werd tegengehouden door stewards en andere supporters. "Ik hoop dat de supporters heel, heel, heel snel weer bij de wedstrijden mogen zijn", zei Mourinho. "Ook die ene fan. Hij kan dan zijn excuses aanbieden aan onze speler. Hij moet begrijpen dat we weliswaar heel goed betaald worden, maar geen robots zijn."

Meer uit Voetbal

Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

27 minuten geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

2 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

6 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

16 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

16 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

17 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

17 uur geleden