Scheperkamp schaatst naar brons op 500 meter, Stolz wint opnieuw
NAGANO (ANP) - Merijn Scheperkamp heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Nagano brons gepakt op de tweede 500 meter. De 24-jarige schaatser was met 34,73 sneller dan de 34,97 van afgelopen vrijdag en werd derde achter de Amerikaan Jordan Stolz en de Japanner Tatsuya Shinhama.
Jordan Stolz won zijn vierde afstand van het eerste wereldbekerweekend. Met 34,41 was hij nipt sneller dan op de eerste 500 meter van afgelopen vrijdag (34,43). Shinhama werd tweede in 34,49.
Jenning de Boo, afgelopen vrijdag nog vierde, had een misser in de eerste bocht. Hij bleef overeind, maar eindigde met 35,04 als tiende.
Stefan Westenbroek kwam tot 34,86, goed voor de zesde tijd. Sebas Diniz kwam in de eerste rit tot 34,92. Daarmee werd hij zevende.
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.
3 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).
45 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn is uit protest niet van start gegaan bij het NK allround in Heerenveen. De winnares van het zilver op de 5000 meter van de Winterspelen meldde zich af voor de 3000 meter nadat ze de 500 meter nog wel had gereden.
59 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).
3 uur geledenBURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.
18 uur geleden