Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheperkamp schaatst naar brons op 500 meter, Stolz wint opnieuw

Scheperkamp schaatst naar brons op 500 meter, Stolz wint opnieuw

NAGANO (ANP) - Merijn Scheperkamp heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Nagano brons gepakt op de tweede 500 meter. De 24-jarige schaatser was met 34,73 sneller dan de 34,97 van afgelopen vrijdag en werd derde achter de Amerikaan Jordan Stolz en de Japanner Tatsuya Shinhama.

Jordan Stolz won zijn vierde afstand van het eerste wereldbekerweekend. Met 34,41 was hij nipt sneller dan op de eerste 500 meter van afgelopen vrijdag (34,43). Shinhama werd tweede in 34,49.

Jenning de Boo, afgelopen vrijdag nog vierde, had een misser in de eerste bocht. Hij bleef overeind, maar eindigde met 35,04 als tiende.

Stefan Westenbroek kwam tot 34,86, goed voor de zesde tijd. Sebas Diniz kwam in de eerste rit tot 34,92. Daarmee werd hij zevende.

Meer uit Sport

Wielrenner Kooij sprint naar etappezege in Boucles de la Mayenne

CHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.

3 minuten geleden
Drievoudig etappewinnaar Narváez stapt af in Ronde van Italië

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.

4 uur geleden
Ritwinnaar Valgren verlaat Ronde van Italië kort voor het einde

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.

6 uur geleden
Minnesota Lynx beëindigt contract Nederlandse basketbalster Hof

MINNEAPOLIS (ANP) - Het avontuur van de Nederlandse basketbalster Emese Hof bij Minnesota Lynx heeft maar kort geduurd. Een kleine maand nadat ze was vastgelegd door de club die uitkomt in de WNBA, de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie voor vrouwen, is haar contract alweer ontbonden. Dat staat op de site van Minnesota Lynx.

9 uur geleden
Wereldkampioen Littler wint Premier League Darts na thriller

LONDEN (ANP) - Luke Littler heeft voor de tweede keer de Premier League of Darts gewonnen. De 19-jarige Engelse wereldkampioen versloeg in een finale van hoog niveau zijn landgenoot Luke Humphries met 11-10 in legs.

18 uur geleden
Tennisser Shelton strandt in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Ben Shelton is uitgeschakeld in de tweede ronde van Roland Garros. De als vierde geplaatste Amerikaan verloor in drie sets van de Belg Raphaël Collignon: 6-4 7-5 6-4.

20 uur geleden
Sabalenka naar derde ronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de derde ronde bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won in twee sets van Elsa Jacquemot uit Frankrijk: 7-5 6-2.

22 uur geleden