Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheidsrechtersbaas Van Egmond wacht op nieuws UEFA

Scheidsrechtersbaas Van Egmond wacht op nieuws UEFA

ZEIST (ANP) - Dick van Egmond, coördinator van de scheidsrechters in het betaald voetbal, kon zondagavond nog niet bevestigen dat Björn Kuipers de finale van het Europees kampioenschap fluit. "Ik wil niet op de zaken vooruitlopen. De UEFA komt maandag met mededelingen. Dat wacht ik af."

De zaak kwam aan het rollen nadat de Turkse scheidsrechter Cüneyt Çakir in Turkse media de UEFA zou hebben beticht van vriendjespolitiek. Hij gaf daarbij aan naar huis te kunnen, omdat hij niet meer voor een wedstrijd op het EK in aanmerking komt. Daar voegde hij aan toe dan Danny Makkelie de halve finale tussen Engeland en Denemarken krijgt toegewezen, en Kuipers de finale op Wembley fluit. Het AD schreef kort later dat "bronnen" het nieuws inmiddels aan de krant hadden bevestigd.

Kuipers floot op het EK al drie duels, Tsjechië - Denemarken, Denemarken - België en Spanje - Slowakije. Mogelijk betreft het zijn laatste grote toernooi, al is dat nog niet geheel zeker. Eerder al had hij de leiding bij de finales van de Europa League, de Champions League en de Confederations Cup.

De eerste halve finale op het EK tussen Spanje en Italië wordt gefloten door de Duitser Felix Brych. Dat heeft de UEFA inmiddels bevestigd.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

7 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

7 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

7 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

7 uur geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

8 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

8 uur geleden