Scheidsrechters Gözübüyük en Kuipers fluiten in Europa League
NYON (ANP) - Scheidsrechters Serdar Gözübüyük en Björn Kuipers komen donderdag in actie in de Europa League. Gözübüyük fluit het duel tussen Manchester United en Club Brugge. Kuipers is aangewezen als arbiter voor de wedstrijd tussen Benfica en Sjachtar Donetsk.
Gözübüyük krijgt langs de zijlijn hulp van Charl Schaap en Jan de Vries. Jochem Kamphuis kijkt mee als videoscheidsrechter. Het eerste duel tussen Manchester United en Club Brugge in de zestiende finales leverde geen winnaar op (1-1).
Kuipers neemt de grensrechters Sander van Roekel en Erwin Zeinstra mee naar Lissabon. Hij kan terugvallen op videoscheidsrechter Pol van Boekel. Sjachtar won voor eigen publiek met 2-1 van Benfica.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
7 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geleden