Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheidsrechter Van Boekel leidt het mogelijk kampioensduel Ajax

Scheidsrechter Van Boekel leidt het mogelijk kampioensduel Ajax

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Pol van Boekel leidt zondag het duel tussen Ajax en AZ. De thuisclub uit Amsterdam kan in die wedstrijd de 35e landstitel veiligstellen. Ajax moet dan donderdagavond wel eerst de inhaalwedstrijd tegen FC Utrecht zien te winnen.

Ajax heeft bij een zege op FC Utrecht 14 punten meer dan PSV en AZ, met nog vijf competitiewedstrijden te gaan. De club uit de hoofdstad heeft ook verreweg het beste doelsaldo van alle clubs uit de Eredivisie. Ajax verzekerde zich zondag al van winst van de KNVB-beker. De club won achtmaal eerder de landstitel en nationale beker in één seizoen, voor het laatst in 2019.

Dennis Higler fluit zondag het duel tussen Feyenoord en Vitesse. Jeroen Manschot heeft zaterdag de leiding over de wedstrijd tussen PSV en FC Groningen.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

8 minuten geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

8 minuten geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

1 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

11 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

18 uur geleden
Willem II heeft verdediger Tirpan terug in selectie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.

19 uur geleden
Oud-Feyenoorder Van Daele (77) van 'het brilletje' overleden

ROTTERDAM (ANP) - Voormalig voetballer Joop van Daele is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Feyenoord op X. De Rotterdammer speelde van 1967 tot en met 1977 voor Feyenoord en schoot de club naar de winst in de wereldbeker voor clubs in 1970.

22 uur geleden