Scheidsrechter Van Boekel leidt het mogelijk kampioensduel Ajax
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Pol van Boekel leidt zondag het duel tussen Ajax en AZ. De thuisclub uit Amsterdam kan in die wedstrijd de 35e landstitel veiligstellen. Ajax moet dan donderdagavond wel eerst de inhaalwedstrijd tegen FC Utrecht zien te winnen.
Ajax heeft bij een zege op FC Utrecht 14 punten meer dan PSV en AZ, met nog vijf competitiewedstrijden te gaan. De club uit de hoofdstad heeft ook verreweg het beste doelsaldo van alle clubs uit de Eredivisie. Ajax verzekerde zich zondag al van winst van de KNVB-beker. De club won achtmaal eerder de landstitel en nationale beker in één seizoen, voor het laatst in 2019.
Dennis Higler fluit zondag het duel tussen Feyenoord en Vitesse. Jeroen Manschot heeft zaterdag de leiding over de wedstrijd tussen PSV en FC Groningen.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.
2 uur geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
5 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
5 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
7 uur geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
10 uur geleden