Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheidsrechter Skomina leidt Ajax in uitduel met Atalanta

Scheidsrechter Skomina leidt Ajax in uitduel met Atalanta

AMSTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Damir Skomina leidt dinsdagavond het uitduel van Ajax met Atalanta in de Champions League. De ervaren Sloveen is een oude bekende van de club uit Amsterdam. Hij floot Ajax twee seizoenen geleden ook tijdens een thuisduel met Real Madrid (1-2). Skomina haalde zich toen de woede van veel fans van Ajax op zijn hals door een treffer van Nicolás Tagliafico af te keuren. Skomina leidde Ajax ook drie jaar geleden tijdens de verloren finale van de Europa League tegen Manchester United (0-2).

De Sloveen krijgt in Bergamo assistentie van zijn landgenoten Jure Praprotnik en Robert Vukan, die als grensrechters zijn aangesteld. Juan Martínez Munuera zal als videoscheidsrechter optreden. De Spanjaard leidde zaterdag nog de Spaanse topper tussen Barcelona en Real Madrid (1-3).

Ajax verloor vorige week het eerste duel in de groepsfase van de Champions League van Liverpool (0-1). Atalanta was in Denemarken veel te sterk voor FC Midtjylland (0-4).

Meer uit Voetbal

Recordinternational Spitse kijkt uit naar afscheid van Oranje

ZEIST (ANP) - Sherida Spitse (35) kijkt uit naar haar afscheid van het Nederlands elftal. De recordinternational van Oranje speelt dinsdag haar 248e en laatste interland in Nijmegen tegen Canada. "Het is mooi geweest. Het is goed zo", zei Spitse maandagmiddag in Zeist.

2 uur geleden
Napoli mist De Bruyne voorlopig door hamstringblessure

NAPELS (ANP) - Kevin De Bruyne heeft in het duel met Internazionale van zaterdag een ernstige hamstringblessure opgelopen, meldt zijn club Napoli. Volgens Italiaanse media komt de 34-jarige Belgische voetballer dit jaar niet meer in actie. Napoli heeft zelf geen hersteltermijn genoemd.

5 uur geleden
Juventus stuurt trainer Tudor na zeven maanden weg

TURIJN (ANP) - Juventus heeft trainer Igor Tudor ontslagen. De club uit Turijn meldt dat de 47-jarige Kroaat na zeven maanden uit zijn functie is gezet. Hetzelfde geldt voor zijn staf.

6 uur geleden
Go Ahead na Europese stunt ook te sterk voor Excelsior

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft drie dagen na de Europese stuntzege tegen Aston Villa weer eens een competitieduel gewonnen. De ploeg van coach Melvin Boel versloeg Excelsior met 2-0 dankzij twee doelpunten van Mathis Suray.

21 uur geleden
Van de Ven scoort twee keer voor winnend Tottenham

LIVERPOOL (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zondag Everton met 3-0 verslagen. De Londenaren dankten met name verdediger Micky van de Ven. De Oranje-international maakte twee doelpunten en was daardoor mede verantwoordelijk voor de eerste nederlaag van Everton in het nieuwe stadion van de tweede club van Liverpool.

21 uur geleden
AZ handhaaft derde plaats na overtuigende zege op FC Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft dankzij een overtuigende overwinning op FC Utrecht de derde plaats in de Eredivisie behouden. De Alkmaarders wonnen in eigen huis met 4-1 en kwamen op 21 punten, 2 meer dan Ajax en 4 minder dan koploper Feyenoord en PSV. Troy Parrott scoorde twee keer in de eerste helft. Sven Mijnans en Mees de Wit maakten de doelpunten in de tweede helft. Gjivai Zechiël scoorde voor FC Utrecht.

1 dag geleden
Van Persie na eerste nederlaag Feyenoord: hiervan gaan we leren

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie wil niet te lang stilstaan bij de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie. "Ik wil dat mijn jongens morgen gewoon weer zichzelf zijn en de honger laten zien om beter te worden. Hiervan gaan we leren", zei de trainer van Feyenoord na de ontmoeting in De Kuip met PSV: 2-3.

1 dag geleden