Scheidsrechter Manschot fluit Eredivisie in gang
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Jeroen Manschot fluit vrijdagavond de Eredivisie in gang tijdens de openingswedstrijd tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen. De thuisclub uit Deventer keert dan terug op het hoogste niveau.
Danny Makkelie leidt zaterdag het duel tussen Heracles Almelo en PSV. Bas Nijhuis fluit zaterdagavond de ontmoeting tussen Ajax en NEC. De KNVB heeft Serdar Gözübüyük aangesteld voor de ontmoeting van zondag tussen Willem II en Feyenoord. Joey Kooy moet zondagmiddag RKC Waalwijk - AZ in goede banen leiden en Richard Martens begin het nieuwe seizoen met de wedstrijd tussen PEC Zwolle en AZ.
Fortuna Sittard - FC Twente, SC Cambuur - FC Groningen en FC Utrecht - Sparta Rotterdam staan onder leiding van respectievelijk Jochem Kamphuis, Allard Lindhout en Martin van den Kerkhof.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden