Scheidsrechter Makkelie leidt woensdag EK-duel Rusland - Finland
SINT-PETERSBURG (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is door de UEFA aangesteld om de EK-wedstrijd tussen Rusland en Finland te leiden. Het duel wordt woensdag om 15.00 uur gespeeld in Sint-Petersburg.
Kevin Blom en Pol van Boekel zijn de videoscheidsrechters bij Rusland - Finland. Zij krijgen assistentie van de Fransen Benjamin Pages en Jérôme Brisard.
Makkelie mocht vrijdag met zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries ook al de openingswedstrijd van het EK in goede banen leiden. Italië was in Rome met 3-0 te sterk voor Turkije.
De Russen zijn nog puntloos op het EK na een 3-0-nederlaag tegen België. De Finnen wonnen met 1-0 van Denemarken in een duel dat werd overschaduwd door de hartstilstand van Christian Eriksen.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
29 minuten geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
3 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
5 uur geleden