Scheidsrechter Makkelie leidt eerste halve finale op WK clubs
AR RAYYAN (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de eerste halve finale van het WK voor clubs tussen het Braziliaanse Palmeiras en het Mexicaanse Tigres. De wedstrijd wordt gespeeld in het Education City-stadion in Ar Rayyan (Qatar) en begint om 19.00 uur.
Makkelie krijgt hulp van zijn vaste assistenten Mario Diks en Hessel Steegstra. Kevin Blom en Jochem Kamphuis completeren ‘Team Makkelie’ als videoscheidsrechters.
Palmeiras versloeg vorige week het Braziliaanse Santos in de finale van de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse variant van de Champions League. Tigres won eerder de Concacaf Champions League ten koste van Los Angeles FC en bereikte de halve finales van het WK voor clubs door in de tweede ronde het Zuid-Koreaanse Ulsan Hyundai te verslaan (2-1).
De winnaar van de halve eindstrijd stuit in de finale op Bayern München of Al-Ahly uit Egypte, die elkaar maandag treffen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
2 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
23 uur geleden