Scheidsrechter Makkelie leidt eerste halve finale op WK clubs
AR RAYYAN (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de eerste halve finale van het WK voor clubs tussen het Braziliaanse Palmeiras en het Mexicaanse Tigres. De wedstrijd wordt gespeeld in het Education City-stadion in Ar Rayyan (Qatar) en begint om 19.00 uur.
Makkelie krijgt hulp van zijn vaste assistenten Mario Diks en Hessel Steegstra. Kevin Blom en Jochem Kamphuis completeren ‘Team Makkelie’ als videoscheidsrechters.
Palmeiras versloeg vorige week het Braziliaanse Santos in de finale van de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse variant van de Champions League. Tigres won eerder de Concacaf Champions League ten koste van Los Angeles FC en bereikte de halve finales van het WK voor clubs door in de tweede ronde het Zuid-Koreaanse Ulsan Hyundai te verslaan (2-1).
De winnaar van de halve eindstrijd stuit in de finale op Bayern München of Al-Ahly uit Egypte, die elkaar maandag treffen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
7 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
10 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
14 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
50 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
2 uur geleden