Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheidsrechter Makkelie leidt eerste halve finale op WK clubs

Scheidsrechter Makkelie leidt eerste halve finale op WK clubs

AR RAYYAN (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de eerste halve finale van het WK voor clubs tussen het Braziliaanse Palmeiras en het Mexicaanse Tigres. De wedstrijd wordt gespeeld in het Education City-stadion in Ar Rayyan (Qatar) en begint om 19.00 uur.

Makkelie krijgt hulp van zijn vaste assistenten Mario Diks en Hessel Steegstra. Kevin Blom en Jochem Kamphuis completeren ‘Team Makkelie’ als videoscheidsrechters.

Palmeiras versloeg vorige week het Braziliaanse Santos in de finale van de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse variant van de Champions League. Tigres won eerder de Concacaf Champions League ten koste van Los Angeles FC en bereikte de halve finales van het WK voor clubs door in de tweede ronde het Zuid-Koreaanse Ulsan Hyundai te verslaan (2-1).

De winnaar van de halve eindstrijd stuit in de finale op Bayern München of Al-Ahly uit Egypte, die elkaar maandag treffen.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

7 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

7 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

8 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

8 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

9 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

9 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

9 uur geleden