Scheidsrechter Makkelie legt duel ADO - Excelsior tijdelijk stil
DEN HAAG (ANP) - Het duel tussen ADO Den Haag en Excelsior om promotie naar de Eredivisie is na een half uur tijdelijk onderbroken en na 10 minuten weer hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het spel stil nadat een van zijn grensrechters was bekogeld met onder meer aanstekers.
Supporters van ADO gooiden voorwerpen naar een van de grensrechters nadat Excelsior een strafschop mocht nemen. Doelman Hugo Wentges van ADO stopte de door Thijs Dallinga genomen penalty. Vervolgens hoorde arbiter Makkelie dat een van zijn grensrechters was bekogeld.
Makkelie dirigeerde beide ploegen naar de kleedkamer en hield een pauze van ongeveer 10 minuten. Daarna werd het spel weer hervat. De tussenstand was toen nog 0-0. De winnaar van het tweeluik tussen ADO en Excelsior promoveert naar de Eredivisie. Het eerste duel in Rotterdam eindigde dinsdag in een gelijkspel (1-1).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
12 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
16 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
20 uur geleden