Scheidsrechter Makkelie legt duel ADO - Excelsior tijdelijk stil
DEN HAAG (ANP) - Het duel tussen ADO Den Haag en Excelsior om promotie naar de Eredivisie is na een half uur tijdelijk onderbroken en na 10 minuten weer hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het spel stil nadat een van zijn grensrechters was bekogeld met onder meer aanstekers.
Supporters van ADO gooiden voorwerpen naar een van de grensrechters nadat Excelsior een strafschop mocht nemen. Doelman Hugo Wentges van ADO stopte de door Thijs Dallinga genomen penalty. Vervolgens hoorde arbiter Makkelie dat een van zijn grensrechters was bekogeld.
Makkelie dirigeerde beide ploegen naar de kleedkamer en hield een pauze van ongeveer 10 minuten. Daarna werd het spel weer hervat. De tussenstand was toen nog 0-0. De winnaar van het tweeluik tussen ADO en Excelsior promoveert naar de Eredivisie. Het eerste duel in Rotterdam eindigde dinsdag in een gelijkspel (1-1).
Meer uit Voetbal
WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
12 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
12 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
20 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
21 uur geleden