Scheidsrechter Makkelie legt duel ADO - Excelsior tijdelijk stil
DEN HAAG (ANP) - Het duel tussen ADO Den Haag en Excelsior om promotie naar de Eredivisie is na een half uur tijdelijk onderbroken en na 10 minuten weer hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het spel stil nadat een van zijn grensrechters was bekogeld met onder meer aanstekers.
Supporters van ADO gooiden voorwerpen naar een van de grensrechters nadat Excelsior een strafschop mocht nemen. Doelman Hugo Wentges van ADO stopte de door Thijs Dallinga genomen penalty. Vervolgens hoorde arbiter Makkelie dat een van zijn grensrechters was bekogeld.
Makkelie dirigeerde beide ploegen naar de kleedkamer en hield een pauze van ongeveer 10 minuten. Daarna werd het spel weer hervat. De tussenstand was toen nog 0-0. De winnaar van het tweeluik tussen ADO en Excelsior promoveert naar de Eredivisie. Het eerste duel in Rotterdam eindigde dinsdag in een gelijkspel (1-1).
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
19 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder de Japanse WK-gangers Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe, maar met Raheem Sterling aan het laatste eredivisieduel van het seizoen. Trainer Robin van Persie geeft Sterling een basisplaats, vertelde hij vrijdag bij een persconferentie in aanloop naar het duel met PEC Zwolle.
29 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.
52 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
18 uur geleden