Scheidsrechter Makkelie fluit Ajax - Feyenoord
ZEIST (ANP) - De KNVB heeft Danny Makkelie aangewezen als scheidsrechter voor de topper tussen Ajax en Feyenoord. De 'Klassieker' wordt zondag om 16.45 uur gespeeld in de Johan Cruijff ArenA. Hessel Steegstra en Jan de Vries zijn de assistent-scheidsrechters.
Het is het eerste duel dit seizoen tussen de aartsrivalen. Voor Feyenoord is het bovendien de eerste wedstrijd tegen een ploeg uit de 'traditionele' top 3. De toppers in de Eredivisie waren bewust in het nieuwe jaar gepland, in de hoop dat versoepelde coronamaatregelen de aanwezigheid van toeschouwers mogelijk zouden maken. Dat is echter niet het geval. In de eerste topper van het seizoen speelden Ajax en PSV zondag in Amsterdam met 2-2 gelijk.
Feyenoord staat 3 punten achter op koploper Ajax. Nummer 2 PSV heeft 1 punt achterstand. De Eindhovenaren spelen zaterdagavond in Rotterdam tegen Sparta.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
7 uur geleden