Scheidsrechter Kuipers leidt Spanje tegen Slowakije in Sevilla
SEVILLA (ANP) - Björn Kuipers is aangesteld als scheidsrechter in de groepswedstrijd tussen Spanje en Slowakije op het EK voetbal. Het duel is woensdag om 18.00 uur in Sevilla. Het wordt zijn tweede optreden op de eindronde. Eerder floot de Oldenzaler de wedstrijd in Kopenhagen tussen Denemarken en België (1-2).
Kuipers word bijgestaan door zijn vaste assistenten Sander van Roekel en Erwin Zeinstra. De Française Stéphanie Frappart fungeert als vierde official, terwijl Pol van Boekel is aangesteld als VAR.
Spanje speelde eerder dit toernooi gelijk tegen Zweden (0-0) en Polen (1-1) en staat derde in de poule met 2 punten. Slowakije verloor van Zweden (0-1), maar won van Polen (2-1) en staat nog boven de Spanjaarden op plek twee met 3 punten.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
4 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
17 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
17 uur geleden