Scheidsrechter Kuipers leidt Spanje tegen Slowakije in Sevilla
SEVILLA (ANP) - Björn Kuipers is aangesteld als scheidsrechter in de groepswedstrijd tussen Spanje en Slowakije op het EK voetbal. Het duel is woensdag om 18.00 uur in Sevilla. Het wordt zijn tweede optreden op de eindronde. Eerder floot de Oldenzaler de wedstrijd in Kopenhagen tussen Denemarken en België (1-2).
Kuipers word bijgestaan door zijn vaste assistenten Sander van Roekel en Erwin Zeinstra. De Française Stéphanie Frappart fungeert als vierde official, terwijl Pol van Boekel is aangesteld als VAR.
Spanje speelde eerder dit toernooi gelijk tegen Zweden (0-0) en Polen (1-1) en staat derde in de poule met 2 punten. Slowakije verloor van Zweden (0-1), maar won van Polen (2-1) en staat nog boven de Spanjaarden op plek twee met 3 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
3 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
20 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
23 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden