Scheidsrechter Kuipers leidt Spanje tegen Slowakije in Sevilla
SEVILLA (ANP) - Björn Kuipers is aangesteld als scheidsrechter in de groepswedstrijd tussen Spanje en Slowakije op het EK voetbal. Het duel is woensdag om 18.00 uur in Sevilla. Het wordt zijn tweede optreden op de eindronde. Eerder floot de Oldenzaler de wedstrijd in Kopenhagen tussen Denemarken en België (1-2).
Kuipers word bijgestaan door zijn vaste assistenten Sander van Roekel en Erwin Zeinstra. De Française Stéphanie Frappart fungeert als vierde official, terwijl Pol van Boekel is aangesteld als VAR.
Spanje speelde eerder dit toernooi gelijk tegen Zweden (0-0) en Polen (1-1) en staat derde in de poule met 2 punten. Slowakije verloor van Zweden (0-1), maar won van Polen (2-1) en staat nog boven de Spanjaarden op plek twee met 3 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
46 minuten geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
19 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
20 uur geleden