Scheidsrechter Kuipers leidt duel tussen Denemarken en België
KOPENHAGEN (ANP) - Björn Kuipers komt donderdag voor het eerst in actie als scheidsrechter bij het EK voetbal. In Kopenhagen leidt hij de wedstrijd tussen Denemarken en België. Dat meldt de UEFA op de website.
De Nederlandse arbiter wordt geassisteerd door Sander van Roekel en Erwin Zeinstra. De Zweed Andreas Ekberg fungeert als vierde official. Pol van Boekel is een van de videoscheidsrechters.
De Denen komen tegen België weer voor het eerst in actie sinds het openingsduel met Finland, dat werd overschaduwd door het drama rond Christian Eriksen. De Deen werd onwel op het veld en moest worden gereanimeerd. Hij liet dinsdag via sociale media vanuit het ziekenhuis weten dat het weer goed met hem gaat.
Behalve Kuipers is ook Danny Makkelie actief als scheidsrechter bij het EK. Hij leidt woensdag met Rusland - Finland zijn tweede wedstrijd. Hij floot ook de openingswedstrijd tussen Italië en Turkije.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
14 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
16 uur geleden