Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheidsrechter Kuipers leidt duel tussen Denemarken en België

Scheidsrechter Kuipers leidt duel tussen Denemarken en België

KOPENHAGEN (ANP) - Björn Kuipers komt donderdag voor het eerst in actie als scheidsrechter bij het EK voetbal. In Kopenhagen leidt hij de wedstrijd tussen Denemarken en België. Dat meldt de UEFA op de website.

De Nederlandse arbiter wordt geassisteerd door Sander van Roekel en Erwin Zeinstra. De Zweed Andreas Ekberg fungeert als vierde official. Pol van Boekel is een van de videoscheidsrechters.

De Denen komen tegen België weer voor het eerst in actie sinds het openingsduel met Finland, dat werd overschaduwd door het drama rond Christian Eriksen. De Deen werd onwel op het veld en moest worden gereanimeerd. Hij liet dinsdag via sociale media vanuit het ziekenhuis weten dat het weer goed met hem gaat.

Behalve Kuipers is ook Danny Makkelie actief als scheidsrechter bij het EK. Hij leidt woensdag met Rusland - Finland zijn tweede wedstrijd. Hij floot ook de openingswedstrijd tussen Italië en Turkije.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

21 minuten geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

22 minuten geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

23 minuten geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

1 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

2 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

2 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

2 uur geleden