
Scheidsrechter Kuipers leidt Ajax - PSV
AMSTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers heeft zondag in Amsterdam de leiding over de topper in de eredivisie tussen Ajax en PSV. Bas Nijhuis zit in Zeist achter de tv-schermen als videoarbiter (VAR) bij het duel tussen de koploper en nummer 5 van de ranglijst. De aftrap in de Johan Cruijff ArenA is om 16.45 uur.
Ondanks de nederlaag zondag bij FC Groningen (2-1) heeft Ajax nog steeds de eerste plaats in handen, met drie punten voorsprong op AZ. PSV kijkt tegen een achterstand van 11 punten aan.
Ingmar Oostrom debuteert zondag als scheidsrechter in de eredivisie bij de wedstrijd Fortuna Sittard - sc Heerenveen. De 30-jarige Oostrom floot de afgelopen jaren al meer dan honderd wedstrijden in de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich drie dagen voor de thuiswedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League naar een overwinning in La Liga geknokt. De ploeg van trainer Diego Simeone won de thuiswedstrijd tegen Cádiz (3-2), na een achterstand van 0-2.
7 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC heeft het ziekenhuis verlaten. Dat zei aanvaller Michiel Kramer van de club uit Waalwijk bij programma Studio Voetbal van de NOS.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Voetballers Ousmane Dembélé, Randal Kolo Muani, Layvin Kurzawa en Achraf Hakimi van Paris Saint-Germain hebben spijt dat ze beledigde liederen hebben gezongen over Olympique Marseille. Ze werden vorige week gefilmd na een zege van 4-0 op een van de tegenstanders van Ajax in de Europa League.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetbalster Jill Roord heeft meteen gescoord bij haar competitiedebuut voor Manchester City. De international maakte het tweede doelpunt in de 2-0-zege van haar club bij West Ham United.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Directe concurrenten Atalanta en Juventus hebben elkaar zondag in evenwicht gehouden in de Serie A. In Bergamo werd het 0-0. Bij Atalanta stonden de Nederlanders Teun Koopmeiners en Marten de Roon in de basis.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jan van Halst keert niet meer terug in de raad van commissarissen van Ajax. Hij vindt het niet zuiver om weer zitting te nemen in het toezichtsorgaan van de club uit Amsterdam als op 15 maart zijn tijdelijk dienstverband als algemeen directeur afloopt.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is ook na dit weekend de nummer twee van de Eredivisie. De ploeg van trainer Pascal Jansen won in eigen huis met 4-0 van Fortuna Sittard, dat na zondag op plek negen staat in de competitie.
11 uur geleden