Scheidsrechter Kuipers leidt Ajax - PSV
AMSTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers heeft zondag in Amsterdam de leiding over de topper in de eredivisie tussen Ajax en PSV. Bas Nijhuis zit in Zeist achter de tv-schermen als videoarbiter (VAR) bij het duel tussen de koploper en nummer 5 van de ranglijst. De aftrap in de Johan Cruijff ArenA is om 16.45 uur.
Ondanks de nederlaag zondag bij FC Groningen (2-1) heeft Ajax nog steeds de eerste plaats in handen, met drie punten voorsprong op AZ. PSV kijkt tegen een achterstand van 11 punten aan.
Ingmar Oostrom debuteert zondag als scheidsrechter in de eredivisie bij de wedstrijd Fortuna Sittard - sc Heerenveen. De 30-jarige Oostrom floot de afgelopen jaren al meer dan honderd wedstrijden in de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP) - Curaçao heeft zijn eerste wedstrijd ooit op een WK voetbal met 7-1 verloren van Duitsland. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat werd in het met 68.000 toeschouwers gevulde Houston Stadium gesteund door duizenden fans.
7 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe beginnen met Japan aan de eerste wedstrijd tegen het Nederlands elftal op het WK voetbal. De spits en verdediger van Feyenoord staan om 22.00 uur aan de aftrap in het Dallas Stadium.
14 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal begint de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal tegen Japan met Donyell Malen in het basiselftal. De 27-jarige aanvaller van AS Roma krijgt in de punt van de aanval de voorkeur boven Memphis Depay, die in het Dallas Stadium in Arlington op de reservebank zit.
19 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Livano Comenencia heeft het eerste doelpunt ooit voor Curaçao op het WK gemaakt. Hij bracht in de 21e minuut de gelijkmaker (1-1) op zijn naam in de eerste groepswedstrijd tegen Duitsland. De Duitsers kwamen eerder via Felix Nmecha op voorsprong.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De Somalische scheidsrechter Omar Abdulkadir Artan wordt door de FIFA volledig uitbetaald, ondanks dat hij op het WK voetbal geen enkele wedstrijd zal fluiten. Dat heeft een woordvoerder van de mondiale voetbalbond bevestigd aan persbureau dpa, na eerdere berichtgeving van de BBC.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Curaçao begint met de broers Leandro Bacuna (34) en Juninho Bacuna (28) op het middenveld aan de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Duitsland. Bondscoach Dick Advocaat (78) begint in het Houston Stadium als oudste bondscoach aan het eerste mondiale eindtoernooi van Curaçao.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Nederlandse volleyballers hebben ook de vierde wedstrijd in de European League gewonnen. In de SaZa Topsporthal Achterhoek in Doetinchem werd Slowakije met 3-0 in sets verslagen: 26-24 25-20 25-18. De ploeg van bondscoach Joel Banks rekende vrijdag in eigen huis al simpel af met Georgië.
2 uur geleden