
Scheidsrechter Kuipers in Champions League naar Madrid
MADRID (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers heeft woensdag de leiding over het duel in de Champions League tussen Real Madrid en Borussia Mönchengladbach. Het gaat om een wedstrijd uit groep B, waarin de strijd nog helemaal open ligt.
Borussia Mönchengladbach gaat de laatste speelronde in met 8 punten, Sjachtar Donetsk en Real Madrid hebben 7 punten. Internazionale, de Italiaanse club van Stefan de Vrij, maakt met 5 punten ook nog kans op een vervolg in de Champions League.
Het eerste duel tussen Gladbach en Real, eind oktober in Duitsland, eindigde in 2-2. Kuipers geeft om 21.00 uur het eerste fluitsignaal in het Estadio Alfredo di Stéfano, het stadion op het trainingscomplex dat Real Madrid voorlopig gebruikt omdat het grote Estadio Santiago Bernabéu wordt verbouwd.
Serdar Gözübüyük fungeert dinsdag in Camp Nou als vierde official bij FC Barcelona - Juventus. De twee topclubs zijn al zeker van een plek in de knock-outfase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Sergiño Dest heeft er ondanks het vertrek van veel basisspelers vertrouwen in dat PSV ook dit seizoen weer succesvol wordt. "Er zijn veel spelers weg, maar er zijn er ook veel goede bijgekomen. Ik denk dat we een heel aardig team hebben", sprak de verdediger, die in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen Go Ahead het winnende doelpunt maakte: 2-1.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Spits Luuk de Jong verraste PSV-trainer Peter Bosz met zijn transfer naar FC Porto. "Nee, deze zag ik niet aankomen. Ik hoorde het gisteren", aldus de coach na de winst op Go Ahead Eagles in de Johan Cruijff Schaal (2-1).
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten vindt dat PSV de Johan Cruijff Schaal terecht heeft gewonnen. Dat zei de aanvoerder na de late zege (2-1) op Go Ahead Eagles in een eerste reactie tegen ESPN.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV heeft voor de vijftiende keer de Johan Cruijff Schaal gewonnen. De recordhouder uit Eindhoven rekende in eigen stadion af met bekerwinnaar Go Ahead Eagles: 2-1. De zege kwam pas laat tot stand. Go Ahead stond twaalf minuten voor tijd nog op voorsprong, maar in de slotfase ging het alsnog mis.
9 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong (34) stapt over van PSV naar FC Porto. Dat heeft de Portugese club via X bekendgemaakt. Het contract van De Jong in Eindhoven was beëindigd. De spits had van PSV ruimte gekregen om over zijn toekomst na te denken.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het vertrek van Jorrel Hato naar Chelsea bevestigd. De club uit Londen betaalt 44,18 miljoen euro voor de negentienjarige verdediger.
9 uur geledenGENK (ANP) - Vincent Janssen is goed aan het nieuwe seizoen begonnen. De spits maakte het enige doelpunt voor Antwerp in het uitduel met Racing Genk (1-1). Hij scoorde op aangeven van Gyrano Kerk.
10 uur geleden