Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheidsrechter krijgt weekje rust na ophef bij Betis - Barcelona

Scheidsrechter krijgt weekje rust na ophef bij Betis - Barcelona

BARCELONA (ANP/RTR) - Scheidsrechter José María Sánchez Martínez hoeft komend weekeinde niet te fluiten. De Spaanse voetbalbond besloot hem een weekje rust te geven na zijn optreden zondag bij Real Betis - FC Barcelona (2-3).

Beide teams voelden zich benadeeld. Real Betis vond dat Sergi Roberto weggestuurd moest worden met een tweede gele kaart. Aan de andere kant werd Barcelona een strafschop onthouden.

"Barcelona had met tien man op het veld moeten staan. Hoe kun je daar nou geen tweede gele kaart voor geven", zei Rubi, trainer van Real Betis. Voorzitter José Miguel López Catalán was ook ontevreden. "We zijn verontwaardigd en boos omdat opnieuw de scheidsrechter Betis pijn heeft gedaan. Het is niet eerlijk gegaan," zei hij.

Frenkie de Jong van Barcelona zei: "Uiteindelijk hadden we met meer verschil kunnen winnen, als je kijkt naar de strafschop die Messi had moeten krijgen. Het was duidelijk, hij werd omvergeduwd."

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

23 minuten geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

24 minuten geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

41 minuten geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

1 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

1 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

1 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

2 uur geleden