Scheidsrechter krijgt weekje rust na ophef bij Betis - Barcelona
BARCELONA (ANP/RTR) - Scheidsrechter José María Sánchez Martínez hoeft komend weekeinde niet te fluiten. De Spaanse voetbalbond besloot hem een weekje rust te geven na zijn optreden zondag bij Real Betis - FC Barcelona (2-3).
Beide teams voelden zich benadeeld. Real Betis vond dat Sergi Roberto weggestuurd moest worden met een tweede gele kaart. Aan de andere kant werd Barcelona een strafschop onthouden.
"Barcelona had met tien man op het veld moeten staan. Hoe kun je daar nou geen tweede gele kaart voor geven", zei Rubi, trainer van Real Betis. Voorzitter José Miguel López Catalán was ook ontevreden. "We zijn verontwaardigd en boos omdat opnieuw de scheidsrechter Betis pijn heeft gedaan. Het is niet eerlijk gegaan," zei hij.
Frenkie de Jong van Barcelona zei: "Uiteindelijk hadden we met meer verschil kunnen winnen, als je kijkt naar de strafschop die Messi had moeten krijgen. Het was duidelijk, hij werd omvergeduwd."
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
3 minuten geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
9 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
14 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
16 uur geleden