Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scheidsrechter Gözübüyük leidt Ajax - AZ

Scheidsrechter Gözübüyük leidt Ajax - AZ

AMSTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt zondag de topper tussen Ajax en AZ in de Johan Cruijff ArenA. De koploper van de eredivisie verdedigt voor eigen publiek vanaf 20.00 uur een voorsprong van drie punten op de concurrent uit Alkmaar.

Gözübüyük krijgt assistentie van de grensrechters Charl Schaap en Jan de Vries. Videoscheidsrechter Clay Ruperti kijkt mee vanuit Zeist.

Ajax tegen AZ is niet de enige topper van zondag in de eredivisie. PSV en Feyenoord nemen het vanaf 14.30 uur tegen elkaar op in het Philips-stadion. Die wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Dennis Higler. Johan Balder en Rens Bluemink zijn de grensrechters van de krachtmeting tussen de nummer drie van de ranglijst uit Rotterdam en nummer vier uit Eindhoven. Rob Dieperink is aangewezen als videoscheidsrechter.

Meer uit Voetbal

Reuters: voldoende steun Infantino om voorzitter FIFA te blijven

ZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.

2 uur geleden
Kostić vervangt bij PSV geschorste Mauro, ook basisplaats Wanner

EINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.

2 uur geleden
AZ mist middenvelder Smit ook in thuiswedstrijd tegen Willem II

ALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.

3 uur geleden
Voorzitter Marokkaanse voetbalbond: WK-finale in buurt Casablanca

RABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.

4 uur geleden
Ziyech vervolgt voetballoopbaan bij Braziliaanse club Botafogo

RIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.

4 uur geleden
Ook Franse voetbalbond trekt openlijk steun voor Infantino in

PARIJS (ANP) - Ook de Franse voetbalbond (FFF) heeft openlijk het vertrouwen in FIFA-baas Gianni Infantino opgezegd. De FFF trekt de steun in voor de herverkiezing van Infantino als voorzitter van de mondiale bond. Dat besluit is donderdag genomen tijdens een bijeenkomst van het dagelijks bestuur onder leiding van bondsvoorzitter Philippe Diallo.

6 uur geleden
Pochettino claimt titel uit 2016/2017 voor Spurs na straf Chelsea

LONDEN (ANP) - Voetbaltrainer Mauricio Pochettino vindt dat Chelsea de titel in de Premier League van het seizoen 2016/2017 moet worden afgenomen. Tottenham Hotspur, de nummer twee in die jaargang, moet vervolgens de titel worden toegekend. De huidige bondscoach van de Verenigde Staten was in het bewuste seizoen de coach van de Spurs.

7 uur geleden