Scheidsrechter Brych leidt Ajax ook tegen Liverpool
AMSTERDAM (ANP) - Scheidsrechter Felix Brych leidt woensdagavond het thuisduel van Ajax met Liverpool in de Champions League. De Duitser krijgt voor de vierde keer in korte tijd de leiding over een wedstrijd van de club uit Amsterdam.
De Duitse arbiter zag Ajax vorig seizoen een uitwedstrijd bij Lille winnen (0-2). Brych leidde Ajax twee seizoenen geleden ook tijdens de prachtige uitzege op Real Madrid (1-4). Hij was twee maanden later in de halve finale ook arbiter van het duel tussen Ajax en Tottenham Hotspur, waarin Ajax in blessuretijd een plaats in de finale verspeelde (2-3).
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden