Schalke zonder geblesseerde Huntelaar onderuit tegen Köln
GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 is in de Bundesliga verder in de problemen gekomen. Het elftal van coach Christian Gross ging woensdag in eigen stadion onderuit tegen mededegradatiekandidaat 1. FC Köln: 1-2. De van Ajax overgekomen spits Klaas-Jan Huntelaar deed vanwege een kuitblessure nog niet mee bij Schalke.
Köln nam na een half uur spelen de leiding via Rafael Czichos. De gelijkmaker kwam in de 57e minuut op naam van Matthew Hoppe. Köln won door een treffer in blessuretijd van Jan Thielmann, die pas enkele minuten op het veld stond.
Schalke heeft na zeventien wedstrijden, halverwege de competitie, 7 punten en is daarmee laatste. 1. FSV Mainz heeft ook 7 punten. De onderste twee clubs degraderen rechtstreeks. Het gat naar nummer 16 FC Köln is nu al 8 punten.
Arminia Bielefeld versloeg VfB Stuttgart met 3-0 en klom daarmee naar de vijftiende plek. Ritsu Doan, die door Bielefeld van PSV wordt gehuurd, was één keer trefzeker. Mike van der Hoorn viel in de 89e minuut in.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
5 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
5 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
5 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden