Schalke pakt puntje zonder Huntelaar
BERLIJN (ANP) - Schalke 04 heeft in de Bundesliga weer eens een puntje gepakt. De degradatiekandidaat uit Gelsenkirchen hield het uit bij Union Berlin op 0-0.
Klaas-Jan Huntelaar kwam niet in actie voor Schalke. De 37-jarige van Ajax overgenomen spits is nog geblesseerd. Hij speelde nog niet veel voor zijn oude en nieuwe club.
Voor Schalke was het pas het 9e punt van dit seizoen. De club staat daardoor onderaan. Het verschil met nummer 16 Bielefeld is 8 punten en dan heeft Schalke ook nog eens twee wedstrijden meer gespeeld. Mainz staat er nog tussen, met 5 punten meer dan Schalke.
Union Berlin staat in de middenmoot.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
37 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
57 minuten geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
58 minuten geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
4 uur geleden