Schalke meet temperatuur spelers en levert maaltijden
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Schalke 04 heeft de training hervat met het oog op een mogelijke hervatting van de Duitse voetbalcompetitie. Dat gebeurt in groepen van zeven spelers waarbij strenge voorzorgsmaatregelen worden genomen om besmetting met het coronavirus te voorkomen. "Vanaf donderdag zullen onze fysiotherapeuten bij elke speler en coach de temperatuur meten", liet een medewerker van de club uit Gelsenkirchen weten.
Hoewel het team in groepen traint kleedt iedere speler zich in een eigen kleedruimte om. Voor eten wordt ook gezorgd, meldt de krant Ruhr Nachrichten. Spelers kunnen kiezen uit drie menu's en vinden hun keuze na de training voor hun kleedkamer. "Zo hoeven ze niet naar de winkel en kunnen ze contacten vermijden", aldus de medewerker. Alle aanwezigen op het afgesloten trainingscomplex moeten dagelijks melden of ze klachtenvrij zijn. Om te wennen aan het voetballen zonder toeschouwers wil de club onderlinge duels met elf tegen elf gaan afwerken. "Zo kunnen spelers wennen aan de ongewone sfeer."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
16 uur geleden