Schalke meet temperatuur spelers en levert maaltijden
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Schalke 04 heeft de training hervat met het oog op een mogelijke hervatting van de Duitse voetbalcompetitie. Dat gebeurt in groepen van zeven spelers waarbij strenge voorzorgsmaatregelen worden genomen om besmetting met het coronavirus te voorkomen. "Vanaf donderdag zullen onze fysiotherapeuten bij elke speler en coach de temperatuur meten", liet een medewerker van de club uit Gelsenkirchen weten.
Hoewel het team in groepen traint kleedt iedere speler zich in een eigen kleedruimte om. Voor eten wordt ook gezorgd, meldt de krant Ruhr Nachrichten. Spelers kunnen kiezen uit drie menu's en vinden hun keuze na de training voor hun kleedkamer. "Zo hoeven ze niet naar de winkel en kunnen ze contacten vermijden", aldus de medewerker. Alle aanwezigen op het afgesloten trainingscomplex moeten dagelijks melden of ze klachtenvrij zijn. Om te wennen aan het voetballen zonder toeschouwers wil de club onderlinge duels met elf tegen elf gaan afwerken. "Zo kunnen spelers wennen aan de ongewone sfeer."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
29 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
8 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
10 uur geleden