Schalke meet temperatuur spelers en levert maaltijden
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Schalke 04 heeft de training hervat met het oog op een mogelijke hervatting van de Duitse voetbalcompetitie. Dat gebeurt in groepen van zeven spelers waarbij strenge voorzorgsmaatregelen worden genomen om besmetting met het coronavirus te voorkomen. "Vanaf donderdag zullen onze fysiotherapeuten bij elke speler en coach de temperatuur meten", liet een medewerker van de club uit Gelsenkirchen weten.
Hoewel het team in groepen traint kleedt iedere speler zich in een eigen kleedruimte om. Voor eten wordt ook gezorgd, meldt de krant Ruhr Nachrichten. Spelers kunnen kiezen uit drie menu's en vinden hun keuze na de training voor hun kleedkamer. "Zo hoeven ze niet naar de winkel en kunnen ze contacten vermijden", aldus de medewerker. Alle aanwezigen op het afgesloten trainingscomplex moeten dagelijks melden of ze klachtenvrij zijn. Om te wennen aan het voetballen zonder toeschouwers wil de club onderlinge duels met elf tegen elf gaan afwerken. "Zo kunnen spelers wennen aan de ongewone sfeer."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
36 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
23 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
1 dag geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
1 dag geleden