Schalke meet temperatuur spelers en levert maaltijden
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Schalke 04 heeft de training hervat met het oog op een mogelijke hervatting van de Duitse voetbalcompetitie. Dat gebeurt in groepen van zeven spelers waarbij strenge voorzorgsmaatregelen worden genomen om besmetting met het coronavirus te voorkomen. "Vanaf donderdag zullen onze fysiotherapeuten bij elke speler en coach de temperatuur meten", liet een medewerker van de club uit Gelsenkirchen weten.
Hoewel het team in groepen traint kleedt iedere speler zich in een eigen kleedruimte om. Voor eten wordt ook gezorgd, meldt de krant Ruhr Nachrichten. Spelers kunnen kiezen uit drie menu's en vinden hun keuze na de training voor hun kleedkamer. "Zo hoeven ze niet naar de winkel en kunnen ze contacten vermijden", aldus de medewerker. Alle aanwezigen op het afgesloten trainingscomplex moeten dagelijks melden of ze klachtenvrij zijn. Om te wennen aan het voetballen zonder toeschouwers wil de club onderlinge duels met elf tegen elf gaan afwerken. "Zo kunnen spelers wennen aan de ongewone sfeer."
Meer uit Voetbal
OVIEDO (ANP) - Spanje heeft ook de derde wedstrijd in de groepsfase van de Nations League gewonnen. In Oviedo versloeg de Europees en wereldkampioen Tsjechië met 3-1.
25 minuten geledenKEULEN (ANP) - Thijs Dallinga heeft tijdens een oefenwedstrijd van zijn ploeg 1. FC Köln een kruisbandblessure opgelopen. De aanvaller zal daardoor voor langere tijd niet inzetbaar zijn, meldde zijn Duitse werkgever.
1 uur geledenPORTO (ANP/AFP) - De Portugese international Bruno Fernandes heeft gezegd dat teamgenoot Cristiano Ronaldo voor altijd het grootste symbool van het Portugese nationale team is. De voetballer van Manchester United riep een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Noorwegen op tot eenheid, na tumultueuze dagen na het weglopen van Ronaldo uit de selectie.
1 uur geledenRIJEKA (ANP) - Engeland heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Nations League. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel overklaste Kroatië in eigen huis en won met 7-0. Bij rust bedroeg de marge al vier doelpunten.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.
5 uur geledenBAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De vele doelpunten die het Nederlands elftal tegenkrijgt, zijn binnen de selectie steeds meer een thema. Dat vertelde international Denzel Dumfries, een dag voor de ontmoeting met Servië in Eindhoven in de Nations League.
7 uur geleden