Schalke meet temperatuur spelers en levert maaltijden
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Schalke 04 heeft de training hervat met het oog op een mogelijke hervatting van de Duitse voetbalcompetitie. Dat gebeurt in groepen van zeven spelers waarbij strenge voorzorgsmaatregelen worden genomen om besmetting met het coronavirus te voorkomen. "Vanaf donderdag zullen onze fysiotherapeuten bij elke speler en coach de temperatuur meten", liet een medewerker van de club uit Gelsenkirchen weten.
Hoewel het team in groepen traint kleedt iedere speler zich in een eigen kleedruimte om. Voor eten wordt ook gezorgd, meldt de krant Ruhr Nachrichten. Spelers kunnen kiezen uit drie menu's en vinden hun keuze na de training voor hun kleedkamer. "Zo hoeven ze niet naar de winkel en kunnen ze contacten vermijden", aldus de medewerker. Alle aanwezigen op het afgesloten trainingscomplex moeten dagelijks melden of ze klachtenvrij zijn. Om te wennen aan het voetballen zonder toeschouwers wil de club onderlinge duels met elf tegen elf gaan afwerken. "Zo kunnen spelers wennen aan de ongewone sfeer."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
25 minuten geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
28 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.
7 uur geleden