Schalke komt naast Gladbach na nipte zege
GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 is in de Bundesliga naast koploper Borussia Mönchengladbach gekomen. De club uit Gelsenkirchen maakte thuis een einde aan de opmars van Union Berlin, dat afgelopen weekend nog wist te winnen van Gladbach: 2-1.
Suat Serdar maakte vier minuten voor het verstrijken van de officiële speeltijd het winnende doelpunt. Met rechts krulde hij de bal achter Union Berlin-doelman Rafal Gikiewicz. De Belg Benito Raman had Schalke met een hard schot vanaf de rand van het strafschopgebied op voorsprong gezet en Marcus Ingvartsen maakte uit een penalty gelijk.
Schalke heeft een minder doelsaldo dan Gladbach, dat zondag Freiburg ontvangt. Schalke kan worden gepasseerd door RB Leipzig en Bayern München. Leipzig speelt zaterdag uit tegen SC Paderborn, Bayern wacht een thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen.
Union Berlin had de laatste drie competitieduels gewonnen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
3 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
19 uur geleden