Schalke komt naast Gladbach na nipte zege
GELSENKIRCHEN (ANP) - Schalke 04 is in de Bundesliga naast koploper Borussia Mönchengladbach gekomen. De club uit Gelsenkirchen maakte thuis een einde aan de opmars van Union Berlin, dat afgelopen weekend nog wist te winnen van Gladbach: 2-1.
Suat Serdar maakte vier minuten voor het verstrijken van de officiële speeltijd het winnende doelpunt. Met rechts krulde hij de bal achter Union Berlin-doelman Rafal Gikiewicz. De Belg Benito Raman had Schalke met een hard schot vanaf de rand van het strafschopgebied op voorsprong gezet en Marcus Ingvartsen maakte uit een penalty gelijk.
Schalke heeft een minder doelsaldo dan Gladbach, dat zondag Freiburg ontvangt. Schalke kan worden gepasseerd door RB Leipzig en Bayern München. Leipzig speelt zaterdag uit tegen SC Paderborn, Bayern wacht een thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen.
Union Berlin had de laatste drie competitieduels gewonnen.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
29 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
39 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
44 minuten geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
1 uur geleden