Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schalke-aanvaller Uth houdt hersenschudding over aan botsing

Schalke-aanvaller Uth houdt hersenschudding over aan botsing

AUGSBURG (ANP) - Schalke 04-aanvaller Mark Uth is weer aanspreekbaar na een zware botsing bij een luchtduel, meldt de Duitse club. Volgens Schalke 04, dat met 2-2 gelijkspeelde tegen FC Augsburg, heeft de 29-jarige Duitser een hersenschudding aan de botsing overgehouden. Hij overnacht van zondag op maandag in het ziekenhuis.

Uth bleef in de 10e minuut van het competitieduel met FC Augsburg lang liggen en was even buiten bewustzijn. Na een behandeling op het veld, waar onder meer een infuus aan te pas kwam, werd Uth per brancard van het veld gedragen. Zijn hoofd werd daarbij gestabiliseerd. Doordat het duel lang stillag, werd er in de eerste helft een kwartier blessuretijd bijgetrokken.

"Goed nieuws: Uth is aanspreekbaar en zijn toestand is stabiel. Hij is onderweg naar het ziekenhuis met onze teamarts", schreef Schalke 04 tijdens de wedstrijd op Twitter. Kort na het voorval had de club gemeld "in shock" te zijn.

Zonder Uth binnen de lijnen leek Schalke 04 de eerste zege sinds 17 januari van dit jaar te boeken. Diep in blessuretijd kwam de thuisploeg echter op gelijke hoogte. Schalke 04 heeft de afgelopen 27 wedstrijden in de Bundesliga niet weten te winnen.

Uth speelde van 2012 tot 2015 bij sc Heerenveen, dat hem ook kortstondig uitleende aan Heracles Almelo.

Meer uit Voetbal

Cooper-Love schiet FC Emmen langs FC Groningen in bekertoernooi

GRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.

2 uur geleden
Scorende Brugts wint ruim met FC Barcelona in Champions League

KØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.

2 uur geleden
FC Utrecht wint van amateurs Kozakken Boys en bekert verder

WERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.

4 uur geleden
Argentijnse en Duitse voetbalsters openen Maradona-stadion

LA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.

6 uur geleden
Liverpool verslaat Chelsea na strafschoppen in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.

22 uur geleden
Sc Heerenveen bekert verder na uitzege op Excelsior Maassluis

MAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.

22 uur geleden
Willem II haalt Streppel terug als hoofdtrainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.

1 dag geleden